Cemiyetin 5 Çocuk Annesi Ayşe Kucuroğlu | Hanımların Dünyası

loading...

Cemiyetin 5 Çocuk Annesi Ayşe Kucuroğlu

Cemiyetin 5 Çocuk Annesi Ayşe Kucuroğlu

Bu yazımızda 37 yaşında 5 çocuk annesi olup’ta bu kadar güzel kalabilen ünlü gazeteci Ayşe Kucuroğlu’ndan söz etmek istedik. 5 çocuğunun yaşları’da birbirlerine çok yakın yani 5 art arda hamilelik geçiren güzel bir bayan Ayşe Kucuroğlu.

Ayşe Kucuroğlu - Beş Çocuk AnnesiAyşe hanım sosyete camiasının tek 5 çocuklu annesi diyebiliriz, şimdilerde kariyer ya da rahatlık düşünülerek bırakın 1 çocuğu evlenmekten bile korkan insanlar var. Ayşe Kucuroğlu bu tabuları tamamen yıkıyor. 5 çocuğu ile kariyerininde basamaklarını birer birer çıkmayı başarmış bir bayan. Belki de imkanları sayesinde bu kadar rahat bir aile yaşamı olabilir. Çoğu orta gelir seviyeli aileyi 1 çocuğun bakımına bile ayıracak maddiyat zorluyor olabilir o yüzden imkanınız varsa 5 çocuk yapmalısınız.

Ayşe Kucuroğlu Doğumlarını Sezaryen mi, Normal doğum mu yaptı?

Ayşe KucuroğluAyşe Kucuroğlu kesinlikle sağlık problemi olmadığı sürece sezaryen doğum karşıtı bir insan bu yüzden 5 çocuğunu da normal doğumla dünyaya getirmeyi tercih etmiş. Normal doğumun birkaç saatlik büyük ağrı sonrasında ki rahatlığını ilk doğumunda yaşadıktan sonra tüm doğumlarını normal olarak yapmaya karar vermiş. Kesinlikle büyük bir sağlık problemi mecburiyet olmadığı sürece doğumların normal olarak yapılması gerektiğini savunuyor. Ayşe Kucuroğlu’nun art arda hamileliklerden sonra bile nasıl bu kadar fiziğini koruduğunu da normal doğum sayesinde olduğunu düşünebiliriz. Hamilelikte alınan kilolar sezaryene göre normal doğumla çok daha kısa sürede vücuttan atılabilir tabi sağlıklı ve düzenli beslenme ile de alakalı bir durum.

Ayşe Kucuroğlu ve Çocuklarının Fotoğrafları

 

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb