Cemil İpekçi Şarkıcı Oluyor…

Author

Categories

Share

Ünlü modacı geçtiğimiz sene modaya el atan Süperstar Ajda Pekkan’a inat şarkıcı oluyor

Şimdiden çalışmalara başlayan Cemil İpekçi, “Sesimi korumak için sigarayı bile bıraktım” dedi. Bugün’ün haberine göre, Osmanlı motifli tasarımların ustası Cemil İpekçi, şarkıcı oluyor. Ajda Pekkan’ın geçtiğimiz yıl moda tasarımına el atması üzerine sinirlenip, “O halde ben de modayı bırakıp sahneye çıkayım, müziğe başlayayım” diyen ünlü modacı Cemil İpekçi, Süperstar’a inat dediğini yapıyor. Albüm çıkarmak için çalışmalara şimdiden başlayan Cemil İpekçi 6 şarkısının hazır olduğunu belirtti.

BİR ŞARKI DA SEZEN’DEN

Bir süredir ciddi bir hazırlık içinde olduğunu dile getiren Cemil İpekçi, “Şarkı söyleyeceğim için sesimi korumam lazım, ilk iş olarak sigarayı bıraktım. 6 şarkının okumalarına başladım. Sezen Aksu ve Şehrazat’tan da birer şarkı alacağım. O şarkıların tamamlanmasını bekliyorum” dedi.

HERKES İŞİNİ YAPSIN

Ajda Pekkan modacı olmaya karar verdiğini açıkladığında, Cemil İpekçi “Herkesin kendi işini yapması lazım. O halde ben de modacılığı bırakıp şarkıcı olacağım” ifadesini kullanmıştı.

Harçlığını sahneden çıkarmış

Sahneye yabancı olmadığını söyleyen tasarımcı, “Belçika’da üniversitede okurken harçlığımı çıkarmak için kulüplerde şarkı söylüyordum” dedi.

Author

Share