Cemil İpekçi 2012 Gelinlik Defilesi

Author

Categories

Share

3-5 Şubat tarihleri arası Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı Rumeli Salonu Evlilik Hazırlıkları fuarına ev sahipliği yaptı. Fuarın 10. yıla özel konsepti ise, yaşam kaynağı doğanın, doğurganlığın en güçlü sembollerinden biri olması temasıyla ‘’Doğa Gelinleri” idi.

Fuarın 2. Günü 4 Şubat tarihinde ise Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı ünlü Moda Tasarımcısı Cemil İpekçi’yi ağırladı. İlk kez bir gelinlik defilesi yapan ünlü tasarımcı Cemil İpekçi’nin 2012 gelinlerine ve damatlarına özel olarak hazırladığı tasarımlar podyumda ziyaretçilerle buluştu. Defilede İpekçi, her yaşa, her bedene ve her tarza uygun birbirinden özel ve farklı tasarımlarını bugünün gelinleri, yarının anneleri olacak olan gelin adaylarına özel bir defile ile sundu. Bu özel defilede Mesut Kaya, Ebru Ürün, Seda Ertan, Elif Ece Uzun, Deniz Pulaş, Billur Kalkavan gibi ünlü isimler de yer aldı.

Cemil İpekçi'nin gelinlik defilesiCemil İpekçi'nin gelinlik defilesiCemil İpekçi'nin gelinlik defilesiCemil İpekçi'nin gelinlik defilesiCemil İpekçi'nin gelinlik defilesiCemil İpekçi'nin gelinlik defilesiCemil İpekçi'nin gelinlik defilesiCemil İpekçi'nin gelinlik defilesiCemil İpekçi'nin gelinlik defilesiCemil İpekçi'nin gelinlik defilesiCemil İpekçi'nin gelinlik defilesiCemil İpekçi'nin gelinlik defilesiCemil İpekçi'nin gelinlik defilesi

Author

Share