Çekici Görünmenin Önemli Altın Kuralları | Hanımların Dünyası

loading...

Çekici Görünmenin Önemli Altın Kuralları

Çekici Görünmenin Önemli Altın Kuralları

“Her kadın güzeldir” fakat en önemli konu ise kendine bakmayan ve çekici görünmesi gereken bazı kurallara dikkat etmemesidir. Hangi kiloda ya da boyda olursanız olun aslında kendini her halinizle çekici bulabilirsiniz. Aşağıdaki kuralları yerine getirdiğiniz takdirde sizde çekici görünecek ve kendiniz mutlu hissedeceksiniz. Altın değerinde olan bu kurallar ise şöyledir:

Çekici Görünmenin Önemli Altın Kuralları (2)

Çekici görünmenin altın kuralları:

  • Öncelikle her zaman bu konuda özgüveniniz yüksek olmalıdır. Aynanın karşısına geçince kendinizi çirkin, çekici olmayan, ruhsuz gibi görmekten kurtulun. Aynanın karşına geçince kendinize güvenin ve her zaman güzel olduğunuzu düşünü özgüveninizi artırın. Buna çok ihtiyacınız var.
  • İkinci altın kuralımız ise dik durmak ve dik oturmaktır. Birçok kişi aslında hoş bir vücuda sahip olsa da duruşu yüzünden kötü bir görüntü vermektedir. Hatta birçok mankene dikkat ederseniz dik durur, dik oturur ve dik yürürler. Dik yürümekte sizi olduğunuzdan daha zayıf ve zarif gösterir, bunu unutmayınız.
  • Üçüncü altın kural ise daima dış görünümünüze önem veriniz. Dış görünüme önem vermek demek her zaman temiz, bakımlı ve şık kıyafetler giymektir. Şık kıyafetten kastımız gece kıyafeti değildir elbette. Kıyafetlerinizi seçerken uyumlu olmalı ve kendinize yakışan kıyafetler kullanmanız gerekir.
  • Dişleriniz de çok önem vermeniz gerekir. Çünkü her daim etrafa gülücük saçan bir bayan sempatik ve çekici olacaktır.

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb