Can Ateş, Meryem Uzerli’nin Kızını Nüfusuna Alacak mı?

Author

Categories

Share

Muhteşem Yüzyıl dizisi ile tanıdığımız ve sonrasında doğallığı güler yüzlü oluşu ile çok sevilen Meryem Uzerli doğum yaptı. Türkiye’de kaldığı süre içinde ünlü playboy Can Ateş ile ilişkisini çok tartışılmıştı. Meryem Uzerli’nin saflığı ve doğallığı karşısında Meryem’in çevresi ve hayranları Can Ateş’e hiç güvenmemişti.

Kameralar karşısına çıkmaktan oldukça memnun olan ancak ne zaman evleneceksiniz sorularını geçiştiren Can Ateş, evlilik sohbetlerinden sıkılıp Meryem ile ilişkisini sonlandırmıştı. Ayrıldıktan sonra Meryem’in psikolojisi bunu kaldıramadı ve tüm tazminatlara rağmen işini, ülkeyi terk edip baba evine geri dönmüştü.

Bu olay Türkiye’de büyük yankı uyandırırken sürpriz bir haber geldi ve Meryem Uzerli hamile olduğunu açıkladı. Can Ateş, bebeği aldırması için Meryem’e baskı yapmış ancak Meryem herşeyi göze alıp doğurma kararı almıştı. Bu süreden sonra Can Ateş ile hiç görüşmediklerini ve Can’ın bebeği nüfusuna almak istemediği söylendi.

10 Şubat 2014 tarihinde kızı Lara bebeği dünyaya getiren Meryem Uzerli hastane kayıtlarında ve internette kızının isminin Lara Uzerli olduğunu yani Meryem Uzerli’nin babasının nüfusunda olacağının sinyallerini verdi.

Can Ateş, kendisi ile ilgili bu kadar önemli haberler gündemi meşgul ederken kız arkadaşları ile gece mekanlarında boy göstermeye devam ediyor.

 

Author

Share