Cameron Diaz Tag Heuer Markasının Tanıtım Yüzü Oldu…

Author

Categories

Share

Cameron Diaz Tag Heuer Markasının Tanıtım Yüzü Oldu…

Lüks saat dünyasının lideri TAG Heuer, ünlü film yıldızı Cameron Diaz’la gerçekleştirdiği işbirliğiyle hem yeni kadın koleksiyonun tanıtımını yapacak hem de dünya kadınlarına destek verecek.

Dünya çapında en çok sevilen film yıldızlarından biri olan Cameron Diaz, TAG Heuer’in kadınlara özel hazırladığı yeni Link Lady koleksiyonunun marka yüzü.oldu. Yeni koleksiyon, dünyadaki tüm güzel ve asi kadınlara ithaf edildi.

Meslek hayatına başladığı ilk günden bu yana hep zirvede yer alan Cameron Diaz, sinemaya ilk olarak 1994 yılında başrolünü Jim Carrey’le paylaştığı The Mask filmiyle adım attı. Sonrasında bağımsız filmlerde yer alarak herkesi şaşırtan güzel yıldız, bu filmlerin büyük başarısıyla dünya çapında bir kez daha takdir topladı. Being John Malkovich filmindeki Lotte Schwarz rolüyle güzelliğiyle olduğu kadar oyunculuğuyla da hafızalara kazınan Diaz, My Best Friend’s Wedding, There’s Something About Mary ve Charlie’s Angels gibi gişe rekortmeni filmlerle de yerini sağlamlaştırdı.

Cameron Diaz’ın kendini son gösterdiği yer ise saat sektörü oldu. Nefes kesici güzelliğinin yanında aynı zamanda sportif kişiliğiyle de takdir toplayan Cameron Diaz, geçtiğimiz günlerde TAG Heuer’in yeni marka elçisi seçildi. TAG Heuer CEO’su Jean-Christophe Babin’in Cameron Diaz işbirliği hakkında şunları söyledi: “Cameron lüks saat dünyasının inceliklerini görebildiği markamız ve tasarımlarımızla yakından ilgileniyor. Dünyadaki tüm kadınlara hitap etmeyi hedefleyen yeni koleksiyonumuz Link Lady için Cameron Diaz gerçekten mükemmel bir seçim”

TAG Heuer’in yeni koleksiyonu Link Lady, Cameron Diaz’ın kişisel stilini yansıtıyor: “Hep, sadece zamanı gösterdiği için değil aynı zamanda en vazgeçilmez mücevherim olarak da kullanabileceğim bir saatim olsun isterdim” diyen Diaz, Link Lady koleksiyonunu şu cümlelerle yorumladı: “Yeni Link Lady modern olduğu kadar zamansız bir estetiğe sahip, seksi olduğu kadar şık, hem kırmızı halıda hem günlük hayatımda rahatlıkla taşıyabileceğim bir saat.”

TAG Heuer- Cameron Diaz işbirliği önümüzdeki 3 yıl boyunca devam edecek. Sadece yeni koleksiyonun marka yüzü olmakla kalmayacak Diaz, TAG Heuer markasıyla birlikte, Birleşmiş Milletler’in kadınlara destek vermeyi hedefleyen sosyal sorumluluk ve farkındalık kampanyalarına da imza atacak. “Sadece cinsiyetleri yüzünden en temel haklarından bile mahrum bırakılan kadınlara destek vereceğimiz için çok mutluyum” diyen Diaz’ın TAG Heuer’le gerçekleştireceği işler önümüzdeki günlerde devam edecek.

Author

Share