Çağatay Ulusoy ile Berrak Tüzünataç’ın Şaşırtan Yakınlaşması

Author

Categories

Share

“Adını Feriha Koydum” dizisiyle yıldızı parlayan Çağatay Ulusoy ile aşklarıyla gündemden düşmeyen Berrak Tüzünataç, Çeşme tatilinde yakınlaştı. Hatta ikili bir gazete tarafından gece saat 02.30’da aynı şezlongda görüntülendi.

Ortak arkadaş gruplarıyla tatile çıkan ikili, bir haftadır Çeşme’de yazın keyfini çıkarıyor. Ulusoy’un menajerliğini üstlenen Selin Borankay, ikilinin ilişki durumunu şöyle özetledi: “Çağatay, bir haftadır tatilde. Ortak arkadaşlar vasıtasıyla Berrak Hanım’la tanışmışlar. İki gündür aralarında bir elektriklenme var. Durum şu an böyle.”

ŞEZLONGDA GÖRÜNTÜLENDİLER

Tüzünataç ve Ulusoy’u gece yarısı aynı şezlongta görüntülendi. Yakalandığını fark eden Tüzünataç, Ulusoy’un kucağına saklanıp yüzünü saçlarıyla örtmeye çalışırken, Ulusoy da çok sinirlendi. O anları görüntüleyen HT Magazin muhabiri Yunus Emre Çınar Çeşme’de yaşadıklarını şu sözlerle anlattı; “Uzun süreli bir ilişki olduğunu düşünmüyorum. Yeni başlayan bir şeydi. Çağatay Ulusoy zaten Çeşme’deydi. O akşam yanlarına Engin Altan Düzyatan ve Özge Özpirinççi de geldi. Ben de gece kulübünün içerisindeydim. Spontane gelişen bir olaydı. Gece boyunca ele ele dans edip öpüşüyorlardı. Daha sonra şezlongların olduğu bölüme geçtiklerini görünce ben de peşlerinden gittim ve onları öpüşürken çektim. Çağatay ve Berrak çok sinirlendi. Birlikte mekanı terk ettiler. Ben de arkalarından takip ettim. Berrak, Kaan Urgancıoğlu’nun arabasına bindi. Daha sonra Berrak Kaan’ın evine gitti. Sonra da Çağatay da Kaan’ın evine gitti. Sabaha kadar oturdular.”

 

Author

Share