Buse Terim Ünlü Şarkıcı Yalın’ın Giysi Dolabını Açtı | Hanımların Dünyası

loading...

Buse Terim Ünlü Şarkıcı Yalın’ın Giysi Dolabını Açtı

Buse Terim Ünlü Şarkıcı Yalın’ın Giysi Dolabını Açtı

YALIN DA GARDROBUNU AÇTI

Hazırladığı moda bloğuyla popüler hale gelen Buse Terim ünlülerin gardroplarını takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor. Terim, şimdi de şarkıcı Yalın’ın gardrobunun kapılarını açtı.

Terim, Yalın ile moda üzerine bir de röportaj gerçekleştirdi.

Yalın, eskiden alışveriş yapmayı sevdiğini ama şimdi bundan sıkıldığını itiraf etti. Genç şarkıcı alışveriş için genellikle yurtdışını tercih ettiğini de söyledi.

Yalın “Sürekli takip edip hemen yeni bir şeyler almak istiyorum. Hele sahne için bir kere giyiyorum ve bir daha da giyemiyorum. Aslında burada da çok güzel şeyler var ama bana olmuyor. Benim bedenime göre yok maalesef. Birkaç yerde var sadece o da çok az. Çok güzel şeyler görüyorum beğeniyorum ama kendime göre yaptırmam gerekiyor hepsini ki o da beğendiğim şeyin şeklini bozuyor” dedi.

Yalın, genç erkekler için moda tüyoları da verdi: “Ben bütün arkadaşlarıma da aynı şeyi söylüyorum. Baskılı, yazılı t-shirt, gömlek, pantolon hatta özellikle yırtık olanlardan uzak dursunlar bence. Ben hiç sevmiyorum ve hep giyinirken gömlek de sade olsun, t-shirt de baskısız olsun istiyorum. Bence ne kadar sade o kadar iyi; çünkü üzerinizde taşıdığınız herhangi bir baskı veya yazı bütün dikkati oraya veriyor. Örneğin kocaman bir ejderha kafası olan bir t-shirt giyerseniz bütün dikkati oraya çekersiniz. Ne kadar sade o kadar cool ve güzel göründüğünü düşünüyorum. Kadınlar için de aynı şekilde.”

Düzenli olarak cilt bakımı yaptırdığını söyleyen Yalın, özellikle saçları için özel karışımlar kullandığını da sözlerine ekledi.

Yalın kadınların giyim tarzına ilişkin fikirlerini de paylaştı:

“Ben kadının kadın gibi giyinenini seviyorum. Maskülen giyinen kadınlar da var ama onu çok iyi becerebilmesi lazım. Bunu çok iyi yapabilen kadınlar var ama Türkiye’de çok fazla görmedim. Kadın, kadın gibi olmalı benim için. Kız çocuğu gibi etek giysin pantolonunu giysin.

Yalın gardrobunda en çok beyaz tişörtleri sevdiğini sözlerine ekledi. Salaş giyinmekten vazgeçmeyeceğini de..

Yalın, kelimenin tam anlamıyla bir ayakkabı koleksiyoncusu.

Genç şarkıcının yüzlerce ayakkabısı var. Tercihi genel olarak spor ayakkabıdan yana..

Bu arada Yalın’ın hayranlarına, 1 Eylül Cumartesi günü Kuruçeşme Arena’da bir konser vereceğini de hatırlatalım.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb