Buse Terim Boyu, Kilosu ve Kişisel Özellikleri

Author

Categories

Share

Buse Terim Boyu, Kilosu ve Kişisel Özellikleri

 

Son zamanlarda hem genç kızların hem de modayı takip edenlerin en çok takip ettiği isimler arasında yer alan Buse Terim hem çalışmaları hem de modaya yönelik incelemeleri ile tarz sahibi olmak isteyenlere farklı fikirler sunuyor. Bilindiği üzere Fatih Terim’ in kızı olan Buse Terim boyu, kilosu ve kişisel özellikleri ile gerek aldığı eğitimin gerekse başarılı bir babanın kızı olmanın özelliklerini de yansıtıyor. Henüz moda dünyasına yeni adım atmış olsa da yaptığı incelemeler, edindiği deneyimler ve bilgisi ile adından sıkça bahsedilen modacılardan bir tanesi haline geldi bile. Tarzı ile birçok insana ilham veren Buse Terim aynı zamanda farklı markalarda tasarımcı olarak da görev alıyor.

Geçtiğimiz sezon birçok farklı kıyafet tasarımı sunan Buse Terim aynı zamanda ünlü markaların da tasarımcısı ve reklam yüzü olma yolunda ilerliyor. Buse Terim boyu, kilosu ve kişisel özellikleri ile aslında ülkemizdeki herkesin modadan anlayabileceğiniz ve herkesin kendine ait bir tarz oluşturabileceğini de gösteriyor. 1990 doğumlu olan Terim aynı zamanda aldığı eğitimlerin dışında kendi çizgisini taşıyan tarzı ile gündemde yer alıyor. Hazırlanan kıyafet modelleri ile hem otantik hem de modern yaklaşımları bir arada görebileceğiniz ünlü modacı yaptığı çalışmaları, katıldığı defile ve festivalleri, incelemelerini de kendi özel sitesinde yayınlıyor. Milyonlarca kişinin takip ettiği Buse Terim bu anlamda kıyafet konusunda kararsız kalan birçok insana da günlük yaşam ve özel zamanlar için farklı alternatifler sağlayabiliyor.

Birkaç yıl önce evlenen Buse Terim boyu kilosu ve kişisel özellikleri gibi detayların yanı sıra aldığı eğitim nedeni ile modayı yakından takip edebileceğiniz isimlerden bir tanesi. Yüzyıl Işık Koleji mezunu olan Terim sonrasında New York Fashion İnstitute of Tecnology Üniversitesinde moda pazarlama ve yöneticiliği eğitimi aldı. Aldığı eğitimler aynı zamanda sevilen ve dünyanın en ünlü markaları arasında yer alan Dolce&Gabbana, Ralph Lauren, Elle Dergisi gibi sayılı markalarda staj yapma imkanı sağladı. Bu sayede hem bilgisini hem tecrübesini arttıran Terim sonrasında İstanbul ‘a döndü ve burada yaşamaya devam ediyor. Hobi olarak açtığı blog sayfası günbe gün büyüyen Buse Terim boyu, kilosu ve kişisel özellikleri ile merak edilen isimlerden bir tanesidir.

Daha önceden Fatih Terim ‘in kızı olması ile gündeme gelmiş olsa da zamanla açtığı blogun ses getirmesi beraberinde tecrübeli bir modacı olduğunu göstermesini sağladı. Daha önceden sadece sevdiği için blog yazılarına, incelemelere yer veren ünlü isim günümüzde hem tasarımları takip edilen ve değerlendirmelerine önem verilen insalardan bir tanesi. Özellikle katıldığı defile ve moda haftaları üzerine incelemeleri ülkemizdeki takip oranını da arttırmış durumda. Aynı zamanda yapılan çalışmaları ve izlenimlerini kendi tasarımlarına da aktarabiliyor. Henüz 26 yaşında olan Buse Terim boyu, kilosu ve kişisel özellikleri modanın en gözde isimleri arasında yer alıyor.

Yaptığı çalışmaları ile dikkat çeken isim aynı zamanda her bütçeden insana hitap eden modeller de sunduğu için beğeni topluyor. Kullandığı tasarımları ve tasarım ürettiği markalar her bütçeden insanın kendi zevklerine giyinmesini daha kolay hale getirmiş durumda. Bunun yanı sıra elbette herkesin kendine uygun bir tarz bulmasını da daha kolay hale getiriyor. Yaptığı çalışmalarla adından sıkça bahsedilen isimlerden bir tanesi olan Buse Terim ‘in incelemelerini, değerlendirmelerini ve çalışmalarını yakından takip etmek siz de kişisel web adresini ziyaret edebilir, merak ettiğiniz konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Author

Share