Burberry Weekend İnanılmaz Gerçekler | Hanımların Dünyası

loading...

Burberry Weekend İnanılmaz Gerçekler

Burberry Weekend İnanılmaz Gerçekler

Burberry Weekend İnanılmaz Gerçekler

burbeery-weekend-inanilmaz-gercekleri

Parfüm sektöründe uzun yıllar boyunca kalıcılığını koruyan ve her zaman insanların ilk tercihlerinden biri olmayı başaran parfüm olmak oldukça zordur. Bunu başaran nadir parfümlerden biri olan burberry weekend inanılmaz gerçekler bayanların uzun yıllar boyunca vazgeçemedikleri kokuların başında geliyor. Zarafeti açığa çıkaran hoş ve kaliteli kokusu ile beğeni toplayan burberry weekend çiçeksi kokuların en önemlilerinden biridir. Ülkemizde ve tüm dünyada çiçeksi kokuların geçiciliği ve hafifliği gibi bir algı olsa da bu konuda oluşan tüm algıları yıkan burberry weekend önce taze kır çiçeklerinin kokusunu sonra da kalıcı olarak hafif ve pudramsı bir kokuyu sizlerle buluşturuyor. Burberry weekend notaları Hem çiçeksi kokusu hem de yumuşak tonları yansıtan içeriği ile dikkat çekici bir parfüm olan weekend modern hayatın yoğunluğunda çalışan bayanlar için ideal bir kokudur.

burbeery-weekend

İş hayatında yoğunluk sırasında hem terlemeyi önleyen hem de kapalı ortamlarda ağır olmayacak kokusu ile iş hayatında bulunan bayanların çok büyük bir kısmının senelerdir vazgeçemediği bir koku olan weekendin esansını taze çiçekler oluşturmaktadır. İlk sıkımından itibaren tepe notası olarak mandalina ve ada çayı kullanılması weekendin en önemli özelliklerinden biridir. Hoş, keskin olmayan ancak hemen dikkat çeken bir koku olan mandalina kokusunu tamamlayan adaçayı ve muhabbet çayı ilk sıkımda etkisini gösteren kokulardır. Kokunun sıkılmasından bir süre sonra ortaya çıkan orta notası parfümün en kalıcı noktalarından birini oluşturmaktadır. Sıkımından itibaren ilk 15 dakika süren tepe notasından sonra ortaya çıkan bu kokular saatlerce etkisini göstermekte ve parfümün asıl tadını vermektedir.

burbeery-weekend-inanilmaz-gercekleri

Burberry weekend parfümünde orta notalarda Kuşburnu, Şeftali Çiçeği, İris, Mavi Sümbül ve Siklamen çiçekleri kullanılmıştır. Saatlerce süren bu kokuların etkisi ile hem iş hayatında hem günlük hayatta hem de sosyal hayatınızda yanınızdan ayırmayacağınız bir koku olan Burberry weekend dip koku olarak Sedir, Misk ve Sandal ağacının özlerini kullanmaktadır. Orta ve tepe notasındaki kokuların tende uzun süre kalıcı olmasını sağlayan bu 3 ağacın özü bu parfümün orijinalliğini oluşturmaktadır. Özgünlük ve sürekli kullanım Burberry weekend kullandığınız ilk andan itibaren özgünlüğü yani orijinalliği ile ön plana çıkacak bir kokudur.

burbeery-weekend-inanilmaz-gerceklerden-1

Diğer kokularda yakalayacağınız benzerlikleri bu parfümde farklılık ile göreceğinizden emin olabilirsiniz. Kalıcılığı ve her ortamda kullanılabilir olması bu parfümün en önemli özelliğidir. Hem okul hayatınızda, hem iş hayatınızda hem de sosyal hayatınızda kullanabileceğiniz bir parfüm olması ile burberry weekend inanılmaz gerçekler, diğer parfümlerden ayrılmaktadır. Çünkü kimi parfümler hafif kalmakta ve sadece okul ya da iş hayatı için uygun olmakta, kimi parfümler de daha kalıcı ve ağır kokusu ile özel gecelerde kullanıma uygundur.

burbeery-weekend

İçeriğindeki özel malzemeler, çiçek esansları ve ağaç özleri ile tüm kokuları optimize eden bu parfümü uzun yıllar boyunca hiç sıkılmadan kullanacağınızdan şüpheniz olmasın. Aynı zamanda bir bayana hediye almak istediğinizde de gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bir parfümdür. Her bayan için ideal olan ve her ortamda kullanılması sayesinde kullanışlılığı ile beğeni toplayan bu parfümü orijinal haliyle internetten ya da kozmetik ürünlerinin satışını yapan işletmelerden satın alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

burbeery-weekend-inanilmaz-gerceklerden

Burberry Weekend İnanılmaz Gerçekler Resimleri

 

burbeery-weekend-inanilmaz-gerceklerdenburbeery-weekend-inanilmaz-1burbeery-weekend-inanilmaz-gerceklerburbeery-weekend-inanilmazburbeery-weekend-inanilmaz-gercekler-1burbeery-weekend-inanilmazburbeery-weekend-inanilmaz-gercekler

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb