Bu Yılın Giyim Modası

Author

Categories

Share

Bu Yılın Giyim Modası

Bayanlar tarafından çoğu bu yılın giyim modası merak ederler. Yeni sezonun ürünleri göz kamaştıran örgü bluz hırkalar, dizleri yırtık deri pantolonlar ve detaylı kadife bluzler gibi bu yılın giyim modası sizlere açıklayacağız. Harika giyim tarzları var ve bu bayanların dikkatini çekecektir. Bu yıl giyim modası çok rahat ve şıklıkta da bir numaradır. Hem de göz alıcı modelleri ile aklınızı başınızdan almaya geliyor. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Bu yılın giyim modası olarak karşınıza çıkacak olan en yeni model pantolonlar, trikolar, elbiseler ve bayanların en vazgeçilmezi aksesuarlar yer almaktadır. Modayı takip eden bayanlar için en dinamik ve hareketli kıyafetler bulunmaktadır. Bunu sakın unutmayınız. Aynı zamanda bu yıl kürklü montlar içine giyilen boğazlı kazaklar ile çok sevilen bir moda oluşmaktadır. Kış aylarında bu trend çok sevilecektir. Hazırlıklar şimdiden başladı ve çoğu sitelerde de bu kış mevsimi için giyim modasını görebileceksiniz. Bundan hiç şüpheniz olmasın.

Değişik tasarımlardan oluşan desenli bereler de çok gözdedir. Bu yılın giyim modası ilk olarak hırkalardan başlayalım. Kış ayların da ve bahar ayların da örgü modelde ki hırkalar çok tercih edilmektedir. Hırka dendiği zaman uzun ve bol modelli aklıma gelir. Bu yılda örgülü modelde hırkalar çok ön planda olacaktır. Fiyatı da seksen altı liradır. Gerçek el örgüsünden yapılmaktadır. Hem çok kullanışlı hem şık ve spor giyinen bayanlar için de tavsiye edilir. Hırkalar ile birlikte uzun kollu örgü modeldeki bluzler de modeller arasında yer almaktadır. Bunun da fiyatı yetmiş altı liradır. Çünkü gerçek örgü den yapılır. Bahar aylarında çok giyilen deri pantolon bu yıl ki modası dizleri yırtık olan modasıdır. Bu moda çok takip edilmekte ve stokta kapış, kapış alınmaktadır. Fiyatı da doksan altı liradır. Pantolon deri olduğu için fiyatı da yüksek olması normaldir. Kadife bluzlerden de bahsedecek olursak fiyatı elli iki lira ve bağlamalı şekli ile çok dikkat çeken bir bluz olmaktadır. Altına da kombin olarak elli dokuz liralık düğme detaylı kot şort giyebilirsiniz.

Bu yıl bol paçalı nakış desenli pantolonlar da yer almaktadır. Fiyatı da yine doksan altı liradır. Nakışlı desenler bu yıl çok moda olduğu için kolsuz ve nakışlı bluzler de çok trenddir. Fiyatı kırk dokuz liradır. Çok beğeneceğinizden hiç şüphemiz yoktur. Geçen yıl da kahve volanlı bluz modelleri de şıklığınızı bir kez daha korumaktadır. Özellikle genç bayanların tercihi volanlı bluz modelleridir. İspanyol paçalı pantolonlar her yıl modasını korumakta ve bu yıl siyah ve lacivert rengiyle yine modasını koruyacak gibi gözüküyor. Fiyatı da elli dokuz liradır. Desenli modellerden bahsetmeye devam edelim. Eteklerde de desenli modelleri çok fazla bulunmaktadır. Hem de bu yıl yırtmaç da eklenmiştir. Çok beğenilecek ve satışı da çok olacak gibi gözüküyor. Biraz da bot modellerinden de söz edelim.

Bot modellerinden bilek botlar çok da rahat olduğu düşünüldüğü için bu yıl bilek bot modelleri yine satışlarda olacaktır. Hem de her rengi bulunacaktır. Aynı zamanda da kalın topuklu olması ile şıklık kazanacaktır. Bilek bot bodelleri de bir başka modeli lastikli detaylı olmasıdır. Omuz kısmı askılı olan uzun kollu bluzlere bir göz atmanızı öneriyorum. Kesinlikle çok beğeneceksiniz. Hem de fiyat da çok uygun olmaktadır. Elbiselerden de bahsedecek olursak yırtmaçlı ve kemer detaylı elbiseler şık ortamlarda da giyebileceğiniz kadar güzeldir. Fiyatı da sadece altmış liradır. Kombin olarak ise bu yıl mini etek üzeri uzun kollu, boğazlı trikolar yer alacaktır. Gömleklerde de elbise deseni daha çok bayanların isteğidir. Bu yüzden de ekose desenli ve bol gömlekler mağazalarda görebileceksiniz. Bu yılın giyim modası hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek için bu siteyi inceleyiniz.

Author

Share