Video Galerisi Bilgi Bruno Reklamı

Bruno Reklamı

-

- Advertisment -

Bruno Reklamı

bruno-reklami-3

Bruno Reklamı nasıl çekildi hangi zorluklar yaşandı bu konuda yapılan açıklamalar bu konuları açıkça ortaya koymaktadır. Özellikle küçük çocukların bir araya getirilerek istenilen hareketlerin yaptırılması çok zorlayıcı bir işlem olmaktadır. Aynı zamanda bebeklere istediğinizi söyletebilmek çok zor olmaktadır. Bu nedenle Bruno Reklamı sırasında ekranda reklam çekimleri sırasında görülen bebeklerin konuşmaları daha büyük yaşta olan 4 veya 5 yaşındaki bebeklerin konuşmaları montajlanarak ortaya çıkarılmıştır. Bu yapılan işlemler uzun süre alması Bruno Reklamı çekimlerinde yaşanan olumsuzluklardan kaynaklandığı açıklanmaktadır. Bu alanda yapılan çalışmalarda ürünün dikkat çekici ve akılda kalıcı olmasını sağlamak amacı ile ilginç görsellikler ve hareketlerin ortaya çıkarılması gerekmektedir.

bruno-reklami-2

Bu amaç doğrultusunda Bruno Reklamı sırasında çocuklar tek tek ele alınarak reklam içeriğinde yer almaları sağlanmıştır. Bruno Reklamı projesi Türkiye çapında tek bebek projesi olma özelliği ile akıllarda yer etmiştir. Yapılan reklam filminde bebekler 5-6 aylık olan bebeklerden seçilmiştir. Bu nedenle gelişmeyen konuşma yetenekleri bu konuda değişik yollar denenmesine sebep olmuştur. Bruno Reklamı kapsamında bulunan her bebek ayrı ayrı çekilerek reklam bütünlüğü sağlanmıştır. Çünkü reklam çekimlerinde kullanılan bebeklerin psikolojilerini bu şekilde daha olumlu olacak şekilde düzenleyerek sağlıklarını da düşünerek Bruno Reklamı çekilmiştir.

bruno-reklami-1

Reklam filmi çekimlerinde bulunan her bebek için kendilerinden daha fazla gelişmiş yapıda olan 4-5 yaşında olan bebeklerin konuşmaları sağlanarak bu bebeklerin ağızlarını montajlanarak Bruno Reklamı ortaya çıkarılmaktadır. Bu Bruno Reklamı ekibini yaklaşık 1,5 ay uğraştırmıştır. Bruno Reklamı çekimlerinde görüntüde olan bebeklerin ağızlarında diş olmaması gerekirken bunların yerine görev alan 4-5 yaşında olan bebeklerin ağızlarında dişleri olması bu konuda ayrı bir çalışma yapılmasına sebep olmuştur. Bruno Reklamı için kullanılan bebeklerin küçük olması ve dişlerinin olmaması bu konuda yapılacak çalışmaların yönünü değiştirmiştir. Dişlerinin olmaması için gerekli işlemler yapılmıştır. Bu konuda yapılan çalışmalar için uzun bir süre bebeklerin dişleri montajlamakla geçmiştir.

bruno-reklami

Bruno Reklamı çekimlerine başlayan ekip çalışmaların bu kadar zorlayıcı olacağını düşünmediklerini dile getirmektedirler. Bruno Reklamı ikinci çekimlerinde babalarında görev alması düşünülmekte olduğu ve çekimlerin bu proje üzerine geliştirildiği de ayrıca bildirilmektedir. Reklam çekimlerinde bebeklerin yanında babalarında yer alması daha ilgi çekici olacağı öngörülerek yapılan açıklamalar bu konu hakkındaki ilgiyi de artırmaktadır. Babaların oynadığı Bruno Reklamı çekimlerinde enteresan durumların gelişmesi komik sahnelerin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Reklam filmi çekimleri sırasında babaların daha sempatik tavırlar sergilemesi ile farklı bir oluşum yakalayan Bruno Reklamı ekibi durumdan gayet memnun olduklarını açıklamaktadırlar. Bruna bebekleri olarak reklamlarda ilgi gören bebekler aynı zamanda isyankâr Bruna bebekleri olarak tanınmaktadır.

bruno-reklamlari-2

Çekilen reklam filmleri birbirinin devamı olması nedeni ile aynı konuların devamı olacak şekilde düzenlemeler yapılmıştır. Burada kullanılan seslendirmelerde isyankâr tavırları sergileyen bebeklerin o burun tıkanacak arkadaş replikleri komik olduğu kadar bir bebekten beklenmeyen performansın elde edilmesi nedeni ile ilgi toplamaktadır. Bruno Reklamı çekimlerinde amaçlanan düşünce, her reklam çekiminde amaçlanan düşünce ile aynı paralelde olacak şekilde akılda kalıcı sahneler ortaya koyarak ürünün izleyiciler tarafından tanınması sağlanmaktadır. Ürünün bu şekilde akılda kalan sahneler ile hatırlanması nerede karşılaşılsa yüzlerin gülümseyerek ışıldamasını sağlayacaktır. Bruno Reklamı bebeklerin performansı ve çekim ekibinin becerileri sayesinde ulaşması gereken hedefine sorunsuz ulaşmasını sağlamıştır

bruno-reklamlari

Bruno Reklamı Resimleri

bruno-reklamlarbruno-reklamibruno-reklamlari-1bruno-reklamlarbruno-reklamlar-1bruno-reklamlar-3bruno-reklamlari

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest news

Cardi B Deletes Instagram After Social Media Backlash Over Her Historic Grammys Win

What was expected of her was the same thing that was expected of Lara Stone: to take a beautiful...

Offset Shares a Video of Cardi B Giving Birth to Baby Kulture

What was expected of her was the same thing that was expected of Lara Stone: to take a beautiful...

Jennifer Aniston’s Ex Justin Theroux Wishes Her Happy Birthday on Instagram

What was expected of her was the same thing that was expected of Lara Stone: to take a beautiful...

Lady Gaga and Cardi B Meet at the Grammys

What was expected of her was the same thing that was expected of Lara Stone: to take a beautiful...
- Advertisement -

Vampire Step-Dad – Invitation

What was expected of her was the same thing that was expected of Lara Stone: to take a beautiful...

Awkoder – Lovely Eyes

What was expected of her was the same thing that was expected of Lara Stone: to take a beautiful...

Must read

- Advertisement -

You might also likeRELATED
Recommended to you