Bremen Türk Restoranı Tendüre | Hanımların Dünyası

loading...

Bremen Türk Restoranı Tendüre

Bremen Türk Restoranı Tendüre

Bremen’de dikkatleri çeken ve yerli yabancı herkes tarafından ziyaret edilen bir Türk restoranı hakkında siz değerli ziyaretçilerimizi bugün bilgilendirmek istiyoruz. Geniş yemek menüsü ile müşterilerine hizmet veren bir başka Türk restoranı Tendüre‘dir. 2000 yılından itibaren Almanya Bremen’de faaliyet gösteren bu eşsiz mekan hakkında sizlere bir yazı hazırlamaya karar verdik.

Tendüre restoranı iki farklı menüsü ile bilinen bir restorandır. Öğlen vaktinde öğle yemeği hizmeti veren bu restoran, akşamları başka bir menü ile müşterilerinin karşısına çıkmaktadır. Zengin Türk mutfağından lezzetleri bulabileceğiniz bu restoran cazip fiyatları ile dikkat çekiyor. Sunulan çeşitli aktiviteler ile birlikte sıcacık bir mekan olan Tendüre’yi ziyaret etmenizi sizlere tavsiye ediyoruz.

Zengin yemek seçenekleri arasında mutlaka kebap çeşitlerinden bir tanesini tatmayı sizlere önermekteyiz. Bu mekanın Bremen merkezine yakın olması bir başka tercih sebebi olabilir sizler için. Restoran hakkında daha detaylı bilgiye restoranın web sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Inhaber Ilyas Ipekoglu
Bgm. Smidt Str. 82
28195 Bremen

Telefon 0421 / 12 15 0
Telefax 0421 / 16 54 82 9

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb