Bozcaada’nın En Güzel 3 Restoranı

Author

Categories

Share

Bozcaada Çanakkale iline bağlı olan Türkiye’nin en büyük üçüncü adasıdır. Anakaraya uzaklığı 6 km olan ada, yaz aylarında oldukça kalabalıktır. Yerli ve yabancı turistlerin gözdesi olan ada; denizi, sahili, sokakları, restoran ve cafeleri ile ilgi odağıdır. Adada mavinin ve yeşilin tüm tonlarını görmek mümkündür.
Bozcaada’da tatil yapacak ya da günübirlik gezmeye gidecek olan kişilerin mutlaka gitmesi gereken restoranlar var. Bu restoranlar; deniz ürünleri ve mezeleri ile müşteri çeker. Ada’nın sıcak atmosferini yansıtan restoranlar, yaz gecelerinde oldukça kalabalık oluyor.

Bozcaada’nın En Güzel 3 Restoranı;

1- Sandal
Akdeniz, deniz mahsulleri ve yunan mutfağı olan restoran; beyaz ve mavi renkteki sıcak atmosferi ve lezzetli yemekleri ile ilgi odağı oluyor.
Adres; Rum Mah. Bozcaada, Çanakkale
Mekan Fotoğrafları;

2- Asmalı Meyhane
Bozcaada’nın en güzel restoranlarından biri olan Asmalı Meyhane, deniz mahsulleri mutfağıdır ve rakı-balık yapılacak en güzel yerlerden biridir.
Adres; Rum Mah. Bozcaada, Çanakkale
Mekan Fotoğrafları;

3- Simyon Meyhanesi
Deniz mahsulleri restoranı olan Simyon Meyhanesi, lezzetli balık çeşitleri ve mezeleri ile Bozcaada gecelerinin en kalabalık mekanlarından biri.
Mekan Fotoğrafları;

Author

Share