Bozcaada Aki Hotel de Tatil | Hanımların Dünyası

loading...

Bozcaada Aki Hotel de Tatil

Bozcaada Aki Hotel de Tatil

Güzellikleri

  • Bozcaada’nın temiz ve dingin havası size eşsiz bir tatil yaşatacak.
  • Bozcaada’nın yerel şaraplarını ve nefis balıklarını tadacak, masmavi sularda yüzmenin ve altın kumsallarda güneşlenmenin tadını çıkaracaksınız.
  • Şehrin yoğun temposundan kısa ama keyifli bir kaçış fırsatı bulacaksınız

“Bozcaada Aki Hotel”

 

Aki Hotel

Kendinizle başbaşa kalabildiğiniz, ışığı, duygusu, havası ve dinginliğiyle bambaşka bir yer Bozcaada. Yenilenmenin, dinlenmenin, canlanmanın hatta en çok da aşkı yaşamanın yeri…

Bozcaada’yı bilenler bilir; daha adaya ayak basar basmaz adanın etkisi altına girersiniz. Tertemiz havada, Türkiye’nin en güzel ve serin sularında yüzebilir, bağların arasında yürüyüş yapabilir veya bisikletle tüm adayı gezebilirsiniz. Adayı nasıl yaşamak istediğiniz size kalmış…

Otelin isminin ilginç bir öyküsü var. Japonca “Sonbahar” anlamına gelen “Aki”, aynı zamanda Yunanca’da isimlerin sonuna eklenen “-ciğim” küçültme ekine karşılık geliyor.

 

Bozcaada’nın merkezinde, feribottan sadece yürüme mesafesinde olan Aki Hotel, 7 odası ve giriş katında bulunan hediyelik eşya dükkanı ile hizmet veriyor. Ada’nın en bilinen otellerinden olan Aki Hotel, bahçesi ve konumu ile her ihtiyacınıza cevap veriyor. Burada ağaçların altında kahvaltınızı yapabilir, kahvenizi içebilirsiniz.

 

Aki’nin 3 tanesi çatı katı olmak üzere toplam 7 odası bulunuyor. Çatı katındaki odaların kullanımında deniz ve kale manzaralı bir teras bulunuyor. Tüm odalarda; wc/duş, klima, minibar, TV, saç kurutma mak. ve 24 saat sıcak su mevcut.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb