Boyadan Yıpranmış Saçları Onaran En iyi Şampuan | Hanımların Dünyası

loading...

Boyadan Yıpranmış Saçları Onaran En iyi Şampuan

Boyadan Yıpranmış Saçları Onaran En iyi Şampuan

Boyadan Yıpranmış Saçları Onaran En iyi ŞampuanBoyadan yıpranan saçları onaracak en iyi şampuan önerimizi bizzat testlerimiz sonucu sizlerle paylaşmak istedik. 2 ay gibi kısa süre içinde 4 defa oriel açıcı uygulanarak koyu renkten platin sarısı rengine ulaşan yıpranmış bir saçta denediğimiz Schwarzkopf Gliss Ultimate Repair şampuan ile mükemmel bir sonuç elde ettik.
Saçları açık sarı renk olan bayanların bildiği üzere; saçlar ıslakken adeta dokunulamaz derece yumuşak ve hassastır. Çok hafif çektiğinizde bile lastik gibi uzayıp olduğu yerden kopar ve bu kopan, incelen uçlar saçlarınız kuruduğunda berbat bir çatallı görünüm oluşturur. O kötü uçlar çok ince olduğunda saçlarınıza gön veya düzleştirici uygulasanız dahi oralar şekle girmez ve daha kötü görünür.

Bu şekilde aşırı derece yanmış ve yıpranmış saçı kestirme kararı almışken tesadüf bir şekilde Schwarzkopf Gliss Ultimate Repair Şampuanı test ettik. Sadece 3. yıkamada bile saç inanılmaz derecede onarılmış, parlak ve sağlıklı görünüme ulaştı. Kuruduğunda kestirilmesi gereken kötü, çatallı uçlar yok olmuş saç telleriniz diğer bölümleri ile orantılı bir görünüm sergileyip, yumuşak ve parlak görünüme kavuşmuştu.

Bizde bu denemeler sonucu saçları boya, açıcı gibi malzemelerden aşırı yanmış ve yıpranmış saçların artık kestirilme zorunluluğu olmadığını Schwarzkopf Gliss Ultimate Repair Şampuan ile istenilen sağlıklı görünüme çok kolay kavuşabileceğinizi sizlere iletmek istedik.

Schwarzkopf Gliss Ultimate Repair Ekstra Hasar Onarımı, Güç ve Parlaklık

Schwarzkopf Gliss Ultimate RepairÇok yıpranmış ve kuru saçların ihtiyacı: 3 KAT SIVILAŞTIRILMIŞ KERATİN içeren kremsi köpük şampuan formülü, yıpranmış saçları onarır ve kaybolan keratini yeniden kazandırır. Bunun sonucunda saç yapısı sağlığını geri kazanır ve % 90*’a kadar daha fazla güç ve parlaklık sağlar.

*Ultimate Repair Saç Kremi ile düzenli uygulandığında

Bakım Önerileri

Islak saçlarınıza masaj yaparak uygulayın ve iyice durulayın. Düzenli kullanın.

Açıcıdan Sonra Hangi Şampuan?Boyadan Yıpranmış SaçlarBoyalı Saça En iyi Şampuan,Ekstra Hasar OnarımıEn iyi Bayan ŞampuanıKırık Onarıcı ŞampuanOnarıcı ŞampuanSaç Bakımı,Saçları Kestirmeden OnarmakSarı Saça En iyi ŞampuanSchwarzkopf Gliss Ultimate Repair,Yanmış Saçları Onarmak,Yıpranmış Saçlar için ŞampuanYıpranmış Saçları Kestirmeden ÇözümYıpranmış Saçları Onarmakyıpranmış sarı saçlara bakım

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Yasemin İz diyor ki; 17 Aralık 2016 - 12:35

Boyalı saçlar için MASKEEEEE:
Saç kremi 1 yemek kaşığı
Gliserin 1 çay kaşığı
B5 vitamini 1 çay kaşığı
Keratin 1 çay kaşığı
E vitamini 1 çay kaşığı
Hindistan cevizi yağı 1 tatlı kaşığı
Tüm malzemeleri iyice karıştırın. Bir fırça yardımıyla saç diplerinizden başlayarak boya sürer gibi sürün. Saçta sürülmemiş yer kalmayacak şekilde kalan malzemeyi tüm saça sürün. Parmaklarınızla ovalayarak iyice yedirin. Saçınızı varsa bone yok ise kadın yaratıcılığına bağlı bir biçimde poşetle güzelce hava alma

CEVAPLA

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb