Bodrum Gümbet Clup Dedikodulu Plus Hizmete Açıldı | Hanımların Dünyası

loading...

Bodrum Gümbet Clup Dedikodulu Plus Hizmete Açıldı

Bodrum Gümbet Clup Dedikodulu Plus Hizmete Açıldı

Bodrum Clup Dedikodulu Plus açılışını görkemli bir organizasyonla Hande Yener aracılığında yaptı. Başta ünlüler olmak üzere bir çok kişinin vazgeçilmez tatil mekanı Bodrum ilçesinde yer alan eğlence merkezlerine Clup Dedikodulu Plus eğlence merkezi de dahil oldu.

Bodrum’un Gümbet Mahallesi’nde Mehmet Gökalp ve Deniz Topal’ın işletmesini yaptığı Clup Dedikodulu Plus 2013 yazında iddialı olduğunu ziyaretçilerine kanıtlamış oldu. 2013 Yaz sezonunda rekor kırmayı hedefleyen Clup Dedikodulu Plus resimleri galerimizde sizlerle.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Anonim diyor ki; 8 Ağustos 2013 - 20:32

Belli ki hayatınızda ilk defa Demet Akalın’a gitmişsiniz helede eğlenceden anlamadığınız kesin , havalandırma sistemi onarılmıştır herkes memnun ayrıldı 1000 kişiden 1 kişi memnun kalmamışsa hata kesinlikle mekanda değildir wc leride o hale getiren yine müşterilerdir asılsız yalan yorumlar yapmayın.

CEVAPLA
yeliz diyor ki; 9 Temmuz 2013 - 10:09

15 haziran cumartesi gecesi demet akalın can(sız)lı performans adı altında düzenlenen zıvırtıya gittim. içimde kaldı çatlarım anlatmazsam, canlı performans hikaye bilseydim acardım müzik aknalı izlerdim. arada o ses türkiyeden bir çocuk vardı vokali ona söyletti ve canlı performanstan kasıt oydu heralde çok başarılıydı. her neyse… işletmeye bakılacak olursa hakkaten işletme wc 3 lira ve pislik içerisinide, içecek kartlarımızı verdiğimiz garson arazi içkiler gitti. yalandan bir balkon yapmışlar, sigara dumanı (yalandan havalandırmalı) yükseliyor balkonda yüzüyor, ne göz ne nefes kaldı anlayacağınız. bir de geri dönüş o otopark magandalarını hiç hiç söylemiyorum…

CEVAPLA
1

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb