Bodrum Eğlence Adası Billionaire Club ve Cipriani Muhteşem Bir Parti ile Açıldı

Author

Categories

Share

MUĞLA’nın Bodrum İlçesi Yalıkavak Beldesi’nde Azeri işadamı Mubariz Mansimov’a ait Eğlence Adası olarak nitelendirilen ’Palmarina Bodrum’da’ yer alan ’Billionaire Club ve Cipriani’ 2012 yaz sezonuna, 22 haziran akşamı düzenlenen muhteşem bir açılış partisiyle ’merhaba’ dedi.

Dün gece gerçekleştirilen partide dünyaca ünlü model Eva Herzigova’ya ünlü DJ Salih Saka eşlik etti. Yarın akşam ise Megastar Tarkan, Palmarina Bodrum’u şarkılarıyla çoşturacak.

Dünyaca ünlü markaları Türkiye ile tanıştıran Azeri işadamı Mubariz Mansimov’a ait Palmali Şirketler Grubu, 42 milyon dolara satın aldığı Yalıkavak’taki Palmarina Bodrum’da Billionaire Club ve İtalyan Restoranı Cipriani ile 2012 yazına damgasını vuramayı hedefliyor. İki gün sürecek olan ’yaza merhaba’ partilerinde dünyaca ünlü isimler Palmarina Bodrum’da olacak. Ünlü top model Eva Herzigova, 22 Haziran akşamı 600 kişilik Billionaire Club’taki partiye ev sahipliği yapacak. Davetliler gece boyunca ünlü DJ Salih Saka’nın müzikleriyle coşacak. İş, sanat ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri açılış için Bodrum’a akın edecek. 23 Haziran akşamı ise turizm dünyasının kalbinin atacağı Palmarina Bodrum, Megastar Tarkan’ı ağırlayacak. Tarkan sevilen şarkıları ile davetlilere unutulmaz bir gece yaşatacak.

Billionaire Club ve Cipriani gibi dünyaca ünlü markaları da Türkiye’ye getiren Palmali Şirketler Grubu, bu yaz sezonuyla birlikte Billionaire Club ve Cipriani’nin ikinci şubelerini de Palmarina Bodrum’da hizmete sokmuş olacak.

JET SOSYETE BODRUMA AKIN EDECEK

Dünyaca ünlü eğlence mekanı Billionare Club, İtalyan işadamı Flavio Briatore tarafındanİtalya’nın Sardunya Adası’nda 1998 yılında kurulmuştu. Formula 1 Renault takımının eski patronu olan Briatore’nin kulübü, bulunduğu her ülkede dünya jet sosyetesinin uğrak mekanı oluyor.

Türkiye’nin en ünlü balık restoranlarından birisi olan Sait de Palmarina Bodrum’da müdavimleri ile buluşacak.

Azeri işadamı Mubariz Mansimov’a ait Palmali Grup, 42 milyon dolara satın aldığı Palmarina Yalıkavak’a 25 milyon dolar yatırım yapmaya hazırlanıyor. Bu yıl 7 milyon dolar yatırımını tamamlayan Palmali Grup, önümüzdeki dönemde de yatırımlarını sürdürecek.

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK MARİNASI OLACAK

Palmali Grup tarafından geçen yıl Bodrum Yalıkavak’ta satın alınarak yenilenen Palmarina Bodrum, yeni oluşumu ile marinasında konuk ettiği mevcut yatlara hizmet vermeye devam ederken, Türkiye’nin ilk mega yat projesini de hayata geçiriyor. Mayıs 2013’te tamamlanacak proje ile Türkiye, toplamda 710 tekne deniz bağlama kapasitesine sahip olarak bölgedeki en büyük marinaya kavuşacak. Türkiye’nin tek yüksek kapasiteli Mega yat konaklama limanı olan Palmarina, proje tamamlandığında, çeşitli boylardaki yelkenli ve motor yatların yanı sıra, aynı anda 80 metreye kadar 26 adet Mega yata da bağlama ve yıl boyu konaklama imkanı sağlayacak. Tam donanımlı kara ölçekli sahasında ise maksimum 45 metre boya kadar 150 tekneye teknik servis hizmeti de verebilecek.

Şu anda 400 tekne bağlama ve barınma kapasitesine sahip olan Palmarina, 2012 yazını karşılamaya hazırlanıyor. Türkiye’nin ilk ve tek LRQA dan ISO 9001-2008 belgeli marinası olan, yeni yönetim anlayışı ve yapılan yatırımlarla günümüzde bölgedeki en güvenli marinalar arasında bulunan Palmarine, 2011 – 2012 döneminde esen çok şiddetli fırtınaları hasar almadan atlatarak önemli bir başarıya da imza atmıştır.

Özellikle Mega / Giga yatlara yönelik yeni projesi ile gömlek değiştiren Palmarina’nın projesi ödüllü Mimar Emre Arolat’ın imzasını taşıyor. Yeni proje ile hayata geçecek olan benzersiz yaşam alanında, seçkin markalardan oluşan 50 mağazalık çarşı bölümü ve eğlence adası olacak.

Palmarina Oldcity adlı Mega Yatların bağlanabildiği eğlence adasında, 700 metrekarelik yüzme havuzu ile Billionaire Beach, eğlencesi ile ünlü Billionaire Club, gurme İtalyan lezzetleri ile Cipriani ve plaj şıklığının adresi Billionaire Couture Bodrum’da ilk kez yerini alacak. Bodrum’un vazgeçilmezi Balıkçı Sait, seçkin mücevher markası Gilan da adada yerini alacak.

 

Author

Share