Doğal Yoldan Diş Beyazlatma Yolları | Hanımların Dünyası

loading...

Bitkilerle Doğal Yoldan Diş Beyazlatma Yolları

Bitkilerle Doğal Yoldan Diş Beyazlatma Yolları

Bitkilerle Doğal Yoldan Diş Beyazlatma Yolları

Etiketler:Bitkilerle Doğal Yoldan Diş Beyazlatma Yolları, Doğal Diş Beyazlatma, Diş Beyazlatma Doğal Yol, Doğal Yoldan Diş Beyazlatma, Bitkilerle Diş Beyazlatma

Doğal-bir-şekilde-diş-beyazlatma
Dişler güzelliğinize güzellik katan en önemli kısımdır. Beyaz ve sağlıklı gülüşler bir çok insanı cezbedecektir. Dişlerin beyaz görünmesi için çoğu insan doktora giderek diş beyazlatma yolunu tercih ederler. Evde yapılabilecek çok basit yöntemlerle de dişler bembeyaz bir görüntü alarak dişlerinize ayrı bir görüntü katabilir. Dişleri beyazlatmak için bir çok madde kullanılmaktadır.

Diş-beyazlatma
Dişleri doğal yollardan beyazlatmak

  • En önemli diş beyazlatma yöntemlerinden birisi de bitkilerdir. Bu bitkilerin başında çilek gelmektedir. Çilek çok etkili bir diş beyazlatıcıdır. Dişleri beyazlatmak için tek yapılması gereken elinizde çileğinizin bulunmasıdır. Çilekler püre haline getirilip iyice ezildikten sonra diş fırçası yardımıyla dişlere sürülür. İçerisindeki asitler yardımıyla diş minelerine ve tartarlara yapışır ve onların yok olmasına, doğal olarak dişlerin beyazlamasına yardımcı olur. Düzenli olarak, mümkünse her gün dişleri çilekle fırçalamak gerekmektedir. Her gün çilekle dişleri fırçalamak bir ay sonunda dişlerin renk tonunu açacak ve dişlerinizi bembeyaz yapacak. Gülüşlerinizle göz kamaştıracaksınız. Günlük olarak kullanmaya dikkat edilmelidir.
  • Diğer en önemli diş beyazlatıcısı ise limondur. Limonda diş beyazlatıcı bitkilerin en etkilisi olmaktadır. Her evde rahatlıkla bulunan limonun kendisi değil iç kısmındaki beyaz kısım dişleri beyazlatmaktadır. O beyaz kısımdişlere sürüldüğü taktirde bir ay içinde dişler beyazlayacak. Ancak ihmal edilmemeli ve her gün bir kere dişler fırçalanmalıdır.

    Bitkilerle Doğal Yoldan Diş Beyazlatma Yolları Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

İsminiz diyor ki; 2 Mart 2016 - 16:33

Yorumunuz

CEVAPLA

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb