Bioblas Color&More Saç Dökmeyen Saç Boyası | Hanımların Dünyası

loading...

Bioblas Color&More Saç Dökmeyen Saç Boyası

Bioblas Color&More Saç Dökmeyen Saç Boyası

Bioblas Color&More saç boyaları, saçınıza yoğun renk verirken aynı zamanda dökülmesini engelliyor. Saç boyaları genellikle saçlarımızın dökülmesine yol açar ancak Bioblas Color&More tam aksine saçların dökülmesini engelleme formülleri üzerine üretildi.

En Yoğun Saç Rengi

Bioblas Color&More içerdiği Kreatin ve Sramid ile renk pigmentlerinin saça derinlemesine işlemesini ve orada hapsolmasını sağlar. Bioblas Color&More  için Ar-Ge uzmanları saç boyalarının performansını ve içerdiği aktiflerin etkinliklerini test etti. En iyi pigment nüfuzu sağlayan ve beyazları %100 kapama özelliğine sahip boyayı geliştirdi.

Dökülmeyen, Dirençli Saçlar

5 mineral ve vitamin içeren bitkisel yağ ile saç dökülmesine karşı etkili ilk kit boya ile saçların boyanırken direnç kazanması artık mümkün; Saç sağlığı ve güzelliğinde bitkisel çözümler üreten Bioblas Ar-Ge ekibi, saçların boyanma sırasında gördüğü hasarı önleyerek, saçı derinlemesine besleyecek, saç dökülmesine karşı etkili bir yağ formüle etti ve saç dökülmesine karşı uzmanlığını bu bitkisel yağda 5 mineral ve vitamin ile birleştirdi.

Bioblas Color&More Saç Dökmeyen Saç Boyası Renk Kataloğu

Bioblas Color&More Saç Dökmeyen Saç Boyası Renk Kataloğu

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

ozge diyor ki; 2 Haziran 2014 - 13:25

bende kullandım 7,99 kalıcı ve güzel buldum beyaz kapama özelliği de güzel.

CEVAPLA
ebru diyor ki; 16 Mayıs 2014 - 14:32

bıoblasın boyalarından ve şampuanından çok memnunum

CEVAPLA
sanem diyor ki; 16 Nisan 2014 - 10:49

color&more olarak Bioblas ın saç boyası çıkmış denemeyi düşünüyorum daha fazla bilgisi olan varmı

CEVAPLA
ebru diyor ki; 24 Mart 2014 - 10:33

Bioblas ın saç boyası bir harika. renkleri çok canlı ve birebir tutuyor. Şampuan olarak Bioblas kullanıyordum. Boyalarını çıkarmakla da nekadar isabetli bir karar vermişler.

CEVAPLA
nazire kaya diyor ki; 7 Şubat 2014 - 10:50

Ben Şampuan olarak Bioblas markasını kullanıyorum. geçen gün markette Bioblas ın color&more boyalarını da gördüm. denedim ve gerçekten çok güzel. şuan evde kendi saçını kendisi boyayacaklar için önerdiğim tek ürün Bioblas color&more. her rengi mevcut ve içerisindeki muhteşem iksiri sayesinde de saçların bakımını sağlayarak dökülmelerini önlüyor. Şu ana kadar kullabdığım en iyi marka

CEVAPLA
1

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb