Beyonce'nin Formda Kalma Sırları | Hanımların Dünyası

loading...

Beyonce’nin Formda Kalma Sırları

Beyonce’nin Formda Kalma Sırları

Dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce formda kalma sırlarını sizler için açıkladı. Sizde düzgün ve güzel bir fiziğe sahip olmak istiyorsanız yazımızdan faydalanabilirsiniz. Ünlü şarkıcının dünyayı kıskandıran bu vücuda nasıl sahip olduğunu yazımızdan öğrenip uygulayabilirsiniz.

Borges’in anlattığına göre Beyonce, tam anlamıyla vegan olmasa bile çoğunlukla hayvansal olmayan gıdaları tüketmeyi tercih ediyor. Onu bu vegan diyetten dönüştürmek çok da zor olmamış. Çünkü şimdi sebze temelli ama içinde balık da olan bir beslenme planı uyguluyor .Beyonce, dünyanın en seksi kadınlarından biri. Kıvrımlı hatlarının sırrı çok merak ediliyor. Özel antrenörü Marco Borges, E! Online dergisine verdiği röportajda ünlü şarkıcının beslenme ve egzersiz sırlarını paylaştı.

Beyonce elbette sıkı vücudunu egzersize de borçlu. Deniz bisikleti, kondisyon ve dayanıklılık için yapılan atlama, sıçrama ve patlama hareketlerini içeren pilometrik antrenman ile koşu programları uyguluyor.

Borges, “Beyonce’nin yaptığı her şey tamamen sağlık ve sağlıklı yaşam için. O sadece kendini iyi hissetmek istiyor” açıklamasını yaptı.

Herkesin istediği de bu değil mi zaten!

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb