Beymen 2015 Kış Bayan Giyim Koleksiyonu

Author

Categories

Share

Beymen, 2015 bayan kış giyim koleksiyonunda dünyaca ünlü marka ve tasarımcılara yer veriyor. Beymen kadın kış koleksiyonu; moda dünyasının dikkat çeken markaları Aquilano Rimondi, Anthony Vaccarelo, Fausto Puglisi, Emmanuel Ungaro ile kusursuz, şık ve bir o kadar da tarz bir görünüm seriliyor. Beymen, dikkat çekmeyi seven ve her zaman şık görünmek isteyen kadınlar için vazgeçilmez parçalar sunuyor.

Işıltılı Kumaşlar ve Feminen Detaylar

Kışın koyu renklerine inat renkli, ışıltılı ve çarpıcı bir koleksiyon sunan Beymen, tarz sahibi kadınların isteklerini kusursuz biçimde karşılıyor. Koleksiyon yalnızca renkli ve canlı tarz seven kadınlara değil, gizemli ve tutkulu giyinen kadınların da tarzına hitap ediyor. Keskin silüetlere ve sofistike görünüme sahip parçalar, kadınlara güçlü bir görünüm veriyor. İddialı elbiseler ve etekler kışın dikkat çekenleri olmakla birlikte zarifliği yansıtıyor.

 Beymen 2015 Kış Bayan Giyim Koleksiyonunda siyah, lacivert, kırmızı, füme ve kahve tonlarına ağırlık veriyor. Kaban modellerinde grinin tonlarına yer veren koleksiyon, elbise ve eteklerde daha canlı renkleri kullanmayı tercih ediyor. Beymen; tasarım, renk ve desenleri ile şık kadınların tarzına çözümler üretiyor ve kusursuz parçalar ortaya koyuyor.

 

 

 

 

Author

Share