Beymen 2014-2015 Sonbahar Kış Eşarp Modelleri

Author

Categories

Share

Beymen markası sınıfının en iyileri arasında olan ve bünyesi altında birçok marka olan Beymen mağazaları hem ülkemizde hem yurt dışında başarılı üretimlerini sunarak müşterilerini 1971’den bu yana mutlu etmektedir. Müşterilerinin memnuniyetini sağlarken onların moda alanında görmek istedikleri bütün kıyafetleri en modern şekilde, titizlikle ve zengin çeşitleri ile satışa çıkarmaktadır.

Beymen 2014-2015 Sonbahar Kış Eşarp Modelleri  (14)

Beymen mağazalarında 2014-2015 sonbahar kış koleksiyonları içerisinde en dikkat çeken koleksiyonlardan biri de eşarp modelleridir. Kıyafetlerinde kalite arayanlar varsa Beymen’in eşarp koleksiyonunu incelesin deriz. Sonbahar ve kış mevsimin özel renklerinden ve günümüz moda olan desenleri bir araya getirilerek eşarplar tasarlanmış. Çok renklerin kullanıldığı eşarp desenlerin yanı sıra tek renginde hakim olduğu eşarp modellerini görmek mümkündür.

Beymen eşarpların geneline baktığımızda resimlerin olmadığını görmekteyiz. Daha çok çizgi desenleri, çiçek desenleri, puantiyeler, dalga desenleri gibi desenler mevcuttur.  Fakat şunu belirtelim. Beymen 2014-2015 sonbahar kış koleksiyonu eşarp modellerinin fiyatı konusunda çok da ucuzdur diyemeyeceğiz. Eğer ki eşrpalarınıza önem veriyor ve uzun yıllar kulanmayı seviyorsanız bu koleksiyonu inceleyin deriz. En düşük eşarp fiyatı ise 185 TL den başlamaktadır.

Author

Share