Beylikdüzü Beylik Pazarı Yorumlarımız

Author

Categories

Share

Beylik pazarı yalnızca Beylikdüzü‘nün değil adeta İstanbul’un en büyük sosyete pazarlarından biri. Büyük olduğu kadar’da en kalabalığı diyebiliriz. Haftanın Pazar günü yani tatil gününde olması sebebiyle de kalabalık oldukça fazla artıyor. Bizde 19 Ocak 2014 pazar günü ziyaretçilerimiz için Beylikdüzü Beylik Pazarına gittik sizlerle izlenimlerimizi paylaşalım…

Beylikdüzü Beylik Pazarı Nasıl?

Beylikdüzü Beylik Pazarı’nda 100’ü aşkın tezgah olduğunu söyleyebiliriz. Oldukça büyük bir pazar yarısından çoğu tekstil eşyaları, ayakkabı, çanta, kozmetik ve eşyaları olarak hizmet veriyor. Kalan 3’te 1’lik bir kısımda sebze meyve ve kuru gıda pazarı olarak hizmet veriyor. Modaya uygun kıyafetleri, ev eşyalarını ve kozmetik ürünlerini çok ucuz fiyata buradan alabilirsiniz. Ancak pazara erken saatte gitmelisiniz biz saat 14:00 civarında pazara gittik ve tabir-i caizse miting alanı gibi bir durum vardı. İnsanlarla birbirinize yapışık vaziyette geziyorsunuz. Yürümekte oldukça fazla zorlanıyorsunuz bunun yanında kocaman bebek arabaları ile gelen bayanlarda sürekli ayağınıza çarpabiliyor.

Beylikdüzü Beylik Pazarında Yer Alan Tezgahlar

* Bayan kıyafeti tezgahları oldukça fazla. Bunun yanında çocuk kıyafetleri terzgahları da yer alıyor ve fiyatları oldukça iyi modaya uygun ürünler.

* Dekoratif ev eşyaları tezgahları çok fazla olmasa da bir kaç adet var ve inanılmaz şık ürünler satılıyor. Bunların içinde avizeler, vitrin objeleri, şık şamdanlar, çerçeveler ve daha bir çok kaliteli dekoratif eşya.

* Ucuz ev eşyaları tezgahlarında da 3-5 TL arasına çok uygun küçük ev eşyaları, aksesuarları bulabilirsiniz.

* Kozmetik ürünleri neredeyse hepsi tek fiyat 5 TL. Birbirinden kaliteli ünlü markaların testerı veya siz nasıl tabir ederseniz :) parfüm, makyaj malzemesi gibi kozmetik ürünlerini bulabilirsiniz.

* Tekstil ev eşyaları halı, perde, yorgan yastık, yatak örtüsü ve daha bir çok çeşit bu tür tezgahlarda uygun fiyata bulabilirsiniz.

* Ayakkabı ve çanta tezgahlarında modaya uygun oldukça şık ve çok ucuz çantaları, ayakkabıları bulabilirsiniz.

Beylikdüzü beylik pazarı-sosyete pazarı

Beylikdüzü Beylik Pazarına Nasıl Gidilir?

Toplu taşıma ile Beylik pazarına gitmek isterseniz Avcılar’dan itibaren Beylik pazarına direkt minibüs hattı mevcut. Daha uzak bir yerden geliyorsanız Metrobüs ile Avcılar Haramidere Sanayi yani Torium AVM’nin önünde ki durağa kadar gelin. E-5 üzerinde beylikdüzü yönünde ki İETT durağına geçin ve kırmızı şapkalı üzerinde Adakent veya Beylik pazarı yazan minibüslere binerek 1,60 TL’ye Beylikdüzü Beylik pazarına kadar tek hat ile ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü Beylik Pazarı Nerede?

Eğer özel aracınız ile beylik pazarına gitmek istiyorsanız haritada işaretlediğimiz bölüme navigasyon aracılığı ile gidebilirsiniz. Ya da Beylikdüzü Adakent semtine gittiğinizde kimse sorsanız size yardımcı olacaktır.

Resimi büyütmek için üzerine tıklayın

beylikdüzü beylik pazarı nasıl gidilir- adres ulaşım

Etiketler: Adakent Pazarı, Beylik Pazarı Ne Zaman?, Beylik Pazarında Neler Var?, Beylikdüzü Adakent, Beylikdüzü Beylik Pazarı Nasıl?, Beylikdüzü Beylik Pazarı Nerede?, Beylikdüzü Beylik Pazarına Nasıl Gidilir?, Beylikdüzü Beylik Pazarında ki Tezgahlar, Beylikdüzü Pazarı Fiyatları, Beylikdüzü Pazarı Ne Zaman?, Beylikdüzü sosyete pazarı,Beylikdüzü Sosyete Pazarı Yorumlar, Beylikdüzü Sosyete Pazarı’na Gidenler, En Büyük Sosyete Pazarı, İstanbul’da Pazar Günü Pazarları, İstanbul’da Sosyete Pazarları

Author

Share