Beyaz Tenli Bayanlara Yakışan Ruj Renkleri | Hanımların Dünyası

loading...

Beyaz Tenli Bayanlara Yakışan Ruj Renkleri

Beyaz Tenli Bayanlara Yakışan Ruj Renkleri

Beyaz Tenli Bayanlara Yakışan Ruj Renkleri

 

beyaz-tenli-bayanlara-yakisan-ruj-renkleri

Her renk her ten rengine uymaz. Bunu bilerek bayanlar makyajını yaptığı zaman çok daha güzel çok daha bakımlı görüneceklerdir. Öncelikle size hangi renklerin gidip gitmeyeceğini bilmelisiniz. Örneğin beyaz tenli bir bayansanız çok kırmızı bir ruj tercih etmeniz hoş olmayacaktır. Çünkü zaten beyaz olan teninizde kırmızı renk çok dikkat çekecek ve bu da aşırı abartılı bir görünüme yol açacaktır. Fakat daha mat ve bordo tonlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu renkler yüzünüze renk verecek ve güzel bir görünüm yaratacaktır. Beyaz tenli bayanlara en çok yakışan renklerden birisi ise pembedir.

Özellikle de pastel renkler beyaz tenli bayanlar için idealdir. Pembe ve turuncu tonları beyaz tenli bayanların en çok tercih etmesi gereken renklerdendir. Fakat parlak kırmızı ve aşırı göze çarpan renklerden kaçınmalıdırlar. Beyaz tenli bayanlar pek çok rengi rahatlıkla kullanabilirler. Fakat günlük hayatta daha çok pembe ve tonları, kırmızının hafif tonlarını kullanabilirler. Dudak rengi parlatıcılar ve kahverengi rujlar ise doğal bir görünüm verdiği için doğal güzelliği seven bayanların tercih etmesi gereken en ideal renklerdendir. Beyaz tenli bayanlar daha çok günlük hayatlarında açık pembe ve dudak rengine yakın tonları kullanmalıdırlar.

Beyaz tenli bayanlar için aslında çok koyu renkler dışında her renk idealdir. Hafif parlatıcılar ve pastel tonları beyaz tenli bayanlar için en doğru seçim olacaktır. Beyaz tenli bayanların aşırı makyaj yaparak güzelliklerinin önüne makyajın geçmesine neden olmamalıdır. Zaten hafif bir makyaj ile kısa bir süre içinde harika bir görünüme ulaşabilir. Abartısız, sade ve doğal bir makyaj ile pastel renklerle yapıldığında beyaz tenli bayanların güzelliği daha ön plana kolaylıkla çıkarılabilir.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb