Beyaz T-Shirt Nasıl Kombinlenmeli ?

Author

Categories

Share

Yazın Vazgeçilmezi Beyaz T-Shirt ve Kombinleri;
Beyaz tişört her kadının dolabında bulunan ya da almak istediği parçalardandır. Renk olarak her kombinde kullanılması kolay olan ve hem spor hem de klasik tarza uyum sağlayan beyaz tişörtler yaz mevsiminde de oldukça seviliyor ve kullanılıyor.

Beyaz Tişörtler Nasıl Kombinlenmeli?
Beyaz tişörtler ile spor kombin yapacaksanız, jean pantolon, şalvar pantolon, tayt, kot etek veya şortlar ile giyeceğiniz tişörtün bol ve salaş olmasına dikkat edin. Sırt çantası veya büyük yumuşak çantaları kullanarak bunları spor ayakkabı, sandalet veya babetler ile tamamlayın. At kuyruğu yaptığınız, ördüğünüz veya doğal bıraktığınız saçlarınızın dışında kombini spor ve renkli takılar kullanarak oluşturun.
Beyaz tişörtler ile klasik kombinler yapacaksanız bu tercihinizi de bol ve salaş modellerden kullanarak, jean pantolonlar veya kalem etekler ile giyebilirsiniz. Topuklu ayakkabılar ya da klasik babetler kullanarak takılarınızda bronz, gümüş ve altın renklerinde metalleri tercih edin. Böylelikle beyaz tişörte en çok yakışan takıları kullanmış olacaksınız. Çanta olarak Bucket çantaları tercih edebilirsiniz.

Beyaz T-Shirt ve Pantolon Kombinleri;


Beyaz T-Shirt ve Etek Kombinleri;

Author

Share