Beyaz Renk Nasıl Kombinlenir

Author

Categories

Share

Beyaz Renk Nasıl Kombinlenir

 

Sıcak havalarda bizleri kurtaran renklerden biri olan beyazı 2017 yazında en çok tercih ettiğimiz kıyafetlerimiz ile birleştirmelisiniz. Bugün ise sizlere beyaz renk nasıl kombinlenir? Hangi renkler ile uyum içinde oluyo? En güzel kombin paylaşımlarınız ile anlatalım. Tabii ki bu renkleri tercih ederken kıyafetlerin kumaş özelliklerine de çok dikkat etmemiz gerekiyor.

• Beyaz renklerinin kombininin yanına başka renkler de ekleyebileceğiniz gibi yalnızca tek başına da kullanmanız beyazın asaletini ortaya çıkarır. Beyaz ince bir triko altına beyaz kumaş pantolon bol ve salaş modellerinden kombin yapılabilir. Baştan aşağı beyaz olarak tamamladığınız kıyafetinizi sadece koyu renk eşarp ve ya şalınız ile daha şık hale getirmeniz mümkündür. Belki de yazın en ideal kombinlerinden birini yapmış olursunuz.

• Bu seferki kombinimiz de belki de yazın en uyumlu iki rengini bir araya getirecektir. İçleri ısıtan sarı ile beyazın serinleten dokusunu bir kombinde kullanılması 2017 yazında sokaklarda göreceğiniz en falza tercih edilen ikili arasına girecektir. Beyaz uzun eteğiniz ile beyaz şalınız arasına salaş kalıpta sarı bir bluz ekleyerek yine beyaz sneakers ayakkabılarınız ile kombinlenebilir.

• Etek bluz hırka ve ya daha farklı parçalar eklerken beyaz renk nasıl kombinlenir diye düşünmeyiniz. Beyazın birkaç tonunu bir araya getirmeyi düşünmelisiniz. Koyu kremler kırık beyazlar ve ya gri bej bu saydığımız tüm renkleri bu yazın beyazlarla kullanmanın tam da zamanıdır. Aksesuarlarınızda çanta ayakkabılarınız da veya sadece şalınız da bu tonlardan birini tercih etmelisiniz.

Haki Rengi Kombinleri Nasıl Yapılır? Öncelikle de bayanların pek çoğunda kombin konusunda şöyle bir yanlış düşünce bulunuyor. Örneğin haki elbise kombini yapmak ile haki gömlek kombini yapmak arasında pek bir fark yok. Renk seçimleri ya da mantık aynı olduğu için önerdiğimiz uyumlu renkleri tüm abiye, tunik, elbise, etek, pantolon, ferace ve mont gibi tüm kıyafetlerde kullanabilirsiniz. Kısacası mantığı yakalarsınız, Haki Rengi Kombinleri Nasıl Yapılır? şıklığı da yakalarsınız.

1-Haki kombinler yaparken beyaz renk kullanımının önemi Kışın en fazla kullandığımız triko modellerinin üstüne baskı seçenekleri kullanılabilir. İlk kombinimizde haki renkli triko bir kazağın üzerine kışın soğukluğunu canlandıran beyaz baskılar kullanılmalıdır. İçinde beyaz rengi bulunduran haki triko kazağın altına beyaz dar paça pantolon giyin. Yine haki tonlarında eşarp tercih ederken triko tunik altını beyaz yakalı gömlek ile tamamlamanız mümkündür.

2-Haki renk ile jean pantolon uyumu Kaşe kumaşa görüntü olarak benzerliği ile tanınan buklet kumaş haki kabanın altına jean pantolonunuzu kombin etmelisiniz. Renkli tunik şeklindeki gömlekler ile de kombinizi tamamlarsınız. Kombininizi spor ile klasik giyimin arasındaki ince çizgide tutmak için gömleğinin yakalarını tamamen ilikleyip büyük taşlı kolyeler takılabilir.

3-Haki ve siyahın büyüleyici uyumu Hemen hemen en fazla tercih edilen ikili renklerden biri haki rengi ve siyah renkleridir. Kışın en huzurlu hissedeceğiniz tonları haki ceket ve siyah eşarbınızı bir araya toparladık. Haki trençkot altına uzun siyah elbise ile ve onu tamamlayan kısa botlar ile kombinimizde casual bir izlenim bırakır. Şehir hayatına dahil favori kombinler den biri haki ve siyahın büyüleyici uyumu vardır.

4-Haki tesettür keçe kaban kombini Uygun fiyatlarda olan ve tüm mağazalarda, tüm internet sitelerinde bulabileceğiniz haki past keçe kabanları açık renk şallarınız ile kullanmanız mümkündür. Gün içinde hareket rahatlığı sağlayan bu kaban modelleri giyilip çıkılacak olarak da rahatça kullanabileceğiniz modeller arasındadır. Kısaca önünüzü kapattığınız keçe kabanın üstüne sadece açık renkli şal ile kombininizi tamamlarsınız.

Beyaz Renk Nasıl Kombinlenir Resimleri

Author

Share