Bershka 2014 Sonbahar Kış Bayan Ayakkabı Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

Bershka 2014 Sonbahar Kış Bayan Ayakkabı Modelleri

Bershka 2014 Sonbahar Kış Bayan Ayakkabı Modelleri

Dünyaca ünlü İspanya merkezli Bershka markası 2014 sonbahar kış bayan ayakkabı modellerini görücüye çıkarması ile beraber ilgiyi üzerinde topladı. Yeni sezon ve yeni ayakkabılar diyorsanız o halde Bershka 2014 sonbahar kış bayan ayakkabılarını incelemenizi öneriyoruz.

Bershka 2014 sonbahar kış bayan ayakkabı modellerine baktığımızda çizmeden ziyade kısa klasik ve spor botların ağırlıkta olduğunu görüyoruz. Önümüzde kış sezonunda da bu tarz ayakkabılar çok ön o-planda olacak. Bununla beraber bu mevsimde özel günler için kullanacağınız kapalı topuklu ayakkabılar vardır. Bershka 2014 sonbahar kış bayan ayakkabı modellerinin de fiyatları oldukça uygundur. 45 TL ye dahi çok güzel ayakkabılar mevcuttur. Hatta yeni sezon ayakkabıları dahi 60 TL ve üzerinde satışa sunuluyor. İşte bu güzel koleksiyon arasından seçtiğimiz bayan ayakkabı modelleri:

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

selamet avcı diyor ki; 26 Ağustos 2014 - 18:56

bershka nın yaz kolleksiyonu ne zaman çıkıyor türkiye deki distiribitörü kim iletişime geçmek istiyorum şirin evlerde perakende magazalarımız var teşekkürler

CEVAPLA

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb