Bentlager Dreiklang, Almanya’da Gezilecek Yerler

Author

Categories

Share

Bentlager çok küçük bir kasabadır. Bu tatlı ve şirin yer kültürel ve tarihi yapılar ile dikkatleri çekiyor. Bu tarihi yapılardan bir taneside 1437 yılında Bentlager’in kalbi olarakta bilinen bir manastırdır. Ciddi bir restorasyon çalışması ile mükemmel bir görüntüye sahip olan bu manastır gerçekten görülmesi gereken yerlerden bir tanesidir. 1978 yılından itibaren bu önemli yapı Rheine belediyesinin korumasına geçmiştir. Bu yıldan sonra yapılan değişiklikler ile birlikte bu manastır ziyaretçilere açılmış durumda.

Gezilecek Yer Bentlager Drieklank
Gezilecek Yer Bentlager Drieklank

Bu güzel tur tarih ve kültür sevenler için birebir’dir. Bu bölge ve manastır ile ilgili tur sayesinde bütün bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu tür aynı zamanda Salzroute diye bilinir Almanya’da. Rheine belediyesi bu tür için çok cazip bir ücret istemektedir.

Bu ücret genellikle bu manastırın bakımı için kullanılmaktadır. Bu eğlenceli tura katılma bedeli sadece 3 Avro’dur. Eğer grup ile birlikte gelecek olacaksanız ücrette bir indirim olacaktır kişi sayısına göre. Tura Salı ve Pazar günleri arasında saat 10:00 ve 17:00 arası katılabilirsiniz. Daha fazla bilgiye aşsağıdaki iletişim bilgileri vasıtası ile ulaşabilirsiniz.

Iletisim:
Infozentrum Dreigiebelhaus
Salinenstr. 105
D-48432 Rheine
Tel. +49 (0) 57 91 – 800 65-0

Author

Share