Bellezza Hotel, Ortaköy İstanbul Türkiye

Author

Categories

Share

Bellezza Hotel, Ortaköy’ün merkezinde Dünya harikası İstanbul Boğazına sadece yürüme mesafesinde yer alıyor. Ortaköy özellikle tarihi mekanların yanı sıra sahil cafe, bar ve restoranlar’da boğaz havasını almak isteyenlerin tercih ettiği bir semttir.

Bellezza Hotel, eğer tatil yapmak için İstanbul’u tercih ettiyseniz aklınızın otele takılmaması için kusursuz hizmet sunmaktadır. Özel olarak tasarlanmış odalarında misafirlerin ihtiyaçlarını karşılayacak her imkan sunulmaktadır. Modern eşyaları ile dizayn edilmiş odalarda ücretsiz Wi-Fi hizmeti ile kesintisiz internet keyfi yaşayacaksınız. Ayrıca son teknoloji televizyonu ve kesintisiz uydu yayını ile otel odasında geçirdiğiniz her dakika keyifli geçecektir.

Kafelerin, barların ve restoranların bulunduğu Ortaköy’ün hareketli merkezine sadece 500 metre mesafede yer alan tesisin yakınlarında çeşitli yemek yeme mekanları mevcuttur. Günün her saati hizmet veren resepsiyon personeli, tur organizasyonlarında konuklara yardımcı olmaktan memnuniyet duyar.

Tesis, Taksim Meydanı’na 4,5 km ve tarihi Sultanahmet Meydanı’na 7,8 km uzaklıktadır. Otelin 25 km ötesinde yer alan Atatürk Havaalanı’na ek ücret karşılığında havaalanı ulaşım servisi sağlanmaktadır.

Author

Share