Bebek Hemşiresi Nasıl Bulunur? | Hanımların Dünyası

loading...

Bebek Hemşiresi Nasıl Bulunur?

Bebek Hemşiresi Nasıl Bulunur?

Bebek hemşiresi yurt dışında oldukça yaygın uygulamadan biridir. Özellikle aileler bebek hemşiresine daha sıcak bakmaktadır. Ülkemizde de yavaş yavaş gelişen evde bebek hemşiresi ile bebek bakımı konusunda hizmet almak isteyen aileler için özel çalışan bebek hemşireleri vardır.  Emekli olmuş bebek hemşiresi ya da görev yapmayan ve sadece işi bebek hemşiresi olan kişileri öncelikli olarak düşünmenizi öneririz.  Diğer bir konu ise bebek hemşireliği konusunda oldukça başarılı ve referansları bulunan kişileri  tercih etmenizde fayda vardır. Çünkü diğer ailelerin memnuniyeti demek o bebek hemşiresinin daha başarılı olduğu anlamı taşır. Bu yüzden mutlaka bu konuda kapsamlı bir araştırma yapmanızı öneririz.

Bebek Hemşiresi Nasıl Bulunur?

Bebek hemşiresi bulmak için ister internet ya da gazete  iş ilanı verebilirsiniz. Bunun dışında özel hastanelerden bu konuda bilgi alabilirsiniz. Hatta internetten bu konuda sayfası olan ve yaptığı işler ile referansları olan bebek hemşireleri vardır. Onlar ile görüşme yapabilirsiniz. Bu arada seçeceğiniz bebek hemşiresi ile mutlaka şartlarınızı iyi belirlemelisiniz. Eğer büyük şehirde iseniz evinize yakın ve her daim kolayca ulaşabileceğiniz bebek hemşiresini tercih ediniz. En az bir hafta deneme süreci geçirip bilgisi, temizliği ve davranışları konusunda dikkatli olunuz.

Bebek hemşiresi fiyatları konusunda net bilgimiz yoktur. Haftalık, günlük ya da aylık olarak anlaşmalar yapabilirsiniz. Bu arada bebek hemşiresi sadece bebek konusunda size yardımcı olmaktadır. Bunun haricinde temizlik ve yemek konusunda asla teklif yapmamalısınız.

Not: Eğer bebek hemşiresi iseniz ya da bebek hemşiresi arıyorsanız sayfanın altında bulunan yorum ekle kısmına yazarak ilanınızı bırakabilirsiniz. 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Pinar diyor ki; 21 Eylül 2017 - 22:44

Premature trakiostomisi olan bebegim icin haftada 3gece (pazartesi 20:00degelip sali 13te cikacak; carsamba 20de gelip persembe 13tecikacak ve cuma 20de gelip ctesi 13tecikacak)tecrubeli bir bebek hemsiresi ariyorum

CEVAPLA
gaye y diyor ki; 29 Eylül 2016 - 02:13

3 ile 6 ay arasında ailemizin bir parçası olacak, görevi sadece yenidoğan kızımıza bamak olacak 40 ile 55 yaş arası emekli bebek hemşiresi arıyoruz. evimiz kavacık istanbul’da bulunmaktadır. benimle fgayeyilmaz@gmail.com email adresinden kontağa geçebilirsiniz

CEVAPLA
1

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb