Bayramda Hava Nasıl Olacak Merak Ediyor musunuz? | Hanımların Dünyası

loading...

Bayramda Hava Nasıl Olacak Merak Ediyor musunuz?

Bayramda Hava Nasıl Olacak Merak Ediyor musunuz?

Marmara parçalı bulutlu. 28-29 derecelerde sıcaklıkla beraber kuzey yönlerden ara ara sert esen rüzgarlar olacak. Cumartesi, pazar yine bu sert rüzgarlar olur, sıcaklığı birkaç derece daha aşağıya çeker.

Ege Bölgesi az bulutlu. 35 derece ve altında sıcaklıklar ölçülüyor. Cumartesi, pazar bu tablo çok fazla değişmiyor, pazara birkaç derece daha düşüş olabilir. Rüzgar sert esmeye devam ediyor, özellikle güney Ege ve açıklarında.

Akdeniz az bulutlu. 37-38 derecelerde sıcaklıklar var. Cumartesi, pazarda çok fazla bir değişim olmayacak; pazara 1-2 derecelik sıcaklık düşüşü olabilir. Nem oranı batı Akdeniz’de düştü, orman yangını riskine karşı dikkat!

İç Anadolu parçalı bulutlu. 28-29 derecelerde sıcaklık ölçülüyor. Cumartesi, pazarda durumda ciddi bir değişim yok. Parçalı bulutlar ardından olsa da güneş görülecek.
Karadeniz’in doğusu yerel yağışları alıyor ve bu yağış hafta sonunda etki alanını genişletecek. Pazar günü Sinop çevrelerine kadar uzanacak, sıcaklık 3-4 derece düşecek.
Doğu Anadolu’nun kuzeyi ıslak, yağış alıyor. Cumartesi, pazarda devam edecek. Özellikle pazar günü, bayramın ilk gününde yağış sağanağa dönecek. Bölgenin güneyinde ise güneş kendini göstermeye devam ediyor.
Güneydoğu 35-40 derece aralığında sıcaklığa sahip, yakın bir gelecekte değişiklik yok. Bol güneşli. Cumartesi, pazarda ciddi bir bulutlanma olmayacak.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb