Bayram Tatili İçin Vizesiz Ülkeler | Hanımların Dünyası

loading...

Bayram Tatili İçin Vizesiz Ülkeler

Bayram Tatili İçin Vizesiz Ülkeler

Bayram tatili için yurt dışı seyahatini düşünen kişiler, vizesiz ülkeleri rahat ve kolaylıkla tercih edebilir. Böylelikle farklı kültürler, coğrafyalar ve tatlar ile buluşmanız mümkün olacaktır.

Vizesiz Gidilebilecek Ülkeler;

1-Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
Yaz aylarında tatil için en çok tercih edilen yerlerden biri olan Kuzey Kıbrıs, Akdenizin güzelliği ile bizlerle buluşuyor. Deniz, kum ve güneş üçlemesinin en güzel adreslerinden biri olan Kuzey Kıbrıs casino kültürü ile de büyük bir turizm potansiyeline sahip.

2-Karadağ
Konumu ve tarihi ile ilgi çeken Karadağ, yüksek dağlarındaki milli parkları, deniz kıyısındaki tarihi kentleri, sakin kasabaları ve köklü kültürü ile ilgi uyandırıyor. Başkent Cetinje ve Budva şehirlerini burada tatil yapacakların mutlaka görmesi gerekiyor.

3-Maldivler
Maldivler, 1190 mercan adasından oluşan minik yeryüzü cennetidir. Buraya gitmek için 30 güne kadar vize gerekmiyor. Özellikle balayı için tercih edilen Maldivler güzel bir bayram tatilinin de kapılarını açıyor.

4-Brezilya
Dünyanın 7 harikasından birini bünyesinde barındıran Brezilya, yaz aylarına gelen bayram için tercih edilebilecek en güzel yerlerden biri. Özellikle Rio De Jenairo görülmesi gereken, dünyanın en güzel şehirlerinden biri.

5-Tayland
Dünyanın en çok ziyaret edilen bölgelerinden biri olan Tayland, el değmemiş ormanları, tropik iklimi ve renkli sahilleri ile güzel bir yaz tatilinin kapılarını açıyor. Bayram tatilinde tercih edilecek ülkeler arasında yer alıyor.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb