Batışehir Örnek Daire Plan ve Dekorasyonları | Hanımların Dünyası

loading...

Batışehir Örnek Daire Plan ve Dekorasyonları

Batışehir Örnek Daire Plan ve Dekorasyonları

Batışehir konut projesi İstanbul Avrupa yakasının en iddialı konut projeleri arasında yer alıyor. İstanbul’un merkezi yerine inşa edilen  Batışehir projesinin 1+1, 2+1 ve 3,5+1 dairelerinin planlarını ve örnek daire dekorasyonlarını sizlerle paylaşmak istedik.

Batışehir 1+1 Örnek Daire Planı ve Dekorasyonu

Batışehir konut projesi 1+1 daireleri Amerikan mutfaklı rahat bir salon ve kapısı hol (koridor) bölümünden açılan yatak oda ile banyo/wc’den oluşuyor. Özellikle yatak oda ve banyonun kapılarının salona açılmayıp hol bölümünden girişinin olması 1+1 dairelerin kullanışlılığı açısından pozitif bir puan kazandırıyor. 1+1 dairelerin salondan açılan kış bahçesi tarzında ki balkonu da sizlere huzur vermek için ideal bir şekilde tasarlanmış.

Batışehir 2+1 Örnek Daire Planı ve Dekorasyonu

Batışehir 2+1 daire planı oldukça konforlu ve çekirdek aileler için ideal formda tasarlanmış. En güzel bölümü şüphesiz ki geniş salonu ve salondan çıkabildiğiniz kış bahçesi tarzında ki balkonu. Ayrıca 2+1 örnek dairede dikkat çeken bir diğer ayrıntı da yatak odada ki giyinme odası şeklinde ayrılmış olan bölüm.

Batışehir 3,5+1 Örnek Daire Planı ve Dekorasyonu

Batışehir konut projesinin 3,5+1 olarak tasarlanan dairesi en ideal yaşam alanı olarak gösterilebilir. 3,5 olarak tabir edilmesinin sebebi çalışma odası olarak tasarlanan alanın dahil edilmesi. Ayrıca yatak odalarında ki giyinme odası ve ebeveyn banyosu’da bu daireyi seçmenizde önemli bir etken olacaktır.

Ege Yapı Batışehir Evleri adres!

Göztepe mah. İstoç Oto Center Yanı No: 10 Bağcılar-İSTANBUL

Ege Yapı Batışehir Evleri iletişim!

Telefon:444 5 343

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb