Basen Nasıl Eritilir Şok Tavsiye | Hanımların Dünyası

loading...

Basen Nasıl Eritilir Şok Tavsiye

Basen Nasıl Eritilir Şok Tavsiye

Basen Nasıl Eritilir Şok Tavsiye

basen-nasil-eritilir-sok

Kadınların korkulu rüyası geniş basenler artık bir dert olmayacak. Tavsiyelerimizi dikkatlice okuyup uyguladığınızda biraz da sabırlı olursanız basenlerinizden kurtulduğunuzu görebilirsiniz. peki, basen nasıl eritilir? İşte size basen inceltme konusunda şok tavsiyeler… Genellikle armut tipi vücutlarda üst bölge daha ince iken kalça ve basen bölgesi geniştir. Armut vücut tipinden dolayı kıyafet bulmakta zorlananlar oluyor. Yazın istediği şeyleri giyemeyen, mayo giymekten çekinen bayanlar basen nasıl eritilir şok tavsiye, eriten egzersizleri ve basen eritme diyetini uygulayabilir. Daha yaza çok var hanımlar. Tavsiyelerimize uyarsanız gelecek yaza bomba gibi girebilir, herkesi düzgün fiziğiniz ile etkileyebilirsiniz.

basen-nasil-eritilir-sok

Yeme içmeye dikkat etmek ve düzenli spor yapmak gerekiyor. Disiplinli, düzenli ve sabırlı olmalısınız. Uzun vadede yani ortalama 6 ayda hedefe ulaşacaksınız. Basen ve kalça bölgesinde biriken yağlardan ve fazlalıklardan kurtulacaksınız. Selülit derdine son vereceksiniz. Basen nasıl eritilir şok tavsiye,eritme diyetinde güne başlarken aç karnına ılık limonlu ve ballı bir bardak su içmelisiniz. Bu diyette kahvaltıda kabuklu elma ve şeftali, ara öğünde bir dilim yağsız peynir, öğle yemeğinde bol yeşil salata ile yağsız bir parça tavuk ızgara, ara öğünde 5 tane yulaflı bisküvi ile kabuklu elma, akşam yemeğinde zeytinyağlı fasulye bir dilim kepek ekmek ve yeşil salata eşliğinde ve gece yatmadan önce bir bardak tarçınlı ılık süt tüketilmelidir.

basen-nasil-eritilir-sok-1

Gün içinde ortalama 1,5 litre su içilmelidir. Bu diyet listesi 1 hafta boyunca uygulanabilir. Basen eritmek isteyen hanımlar bu diyete en az 2 ay boyunca sadık kalmalıdır. Tabii ki spor ve egzersizler ile desteklemek gerek. Şimdi basen eritme egzersizlerinden bahsedelim sizlere. Günde 15-20 dakikanızı ayırmanız yetecektir. Spor salonuna gitmenize de gerek yok. Kalça ve basen şekillendiren egzersizler ayrıca ekstra olarak bacakları da inceltiyor, kilo da verdiriyor üstelik! Yere sırtüstü uzanıp dizlerinizi kırarak kendinize doğru çekip bırakın.

basen-nasil-eritilir-sok-tavsiye

Bu harekette kalçanızı iyice sıkın ve derin nefes alıp verin. Egzersizi 3 setten 10 tekrar yapacaksınız. Lunges ve Squat hareketlerini de yapmayı ihmal etmeyin. Bunlar ayakta yapılan egzersizlerdir. Bacaklarınızda ve kalçanızda yanma hissi duyacaksınız. Elinize ağırlık da alabilirsiniz. Dizlerinizi bükerek hafifçe çömelip kalkacaksınız. Elleriniz belinizde olabilir. Dizler ayak uçlarını geçmemeli ve oturur gibi yapmalısınız bu harekette. Başka bir harekette yere yan yatıp bacaklarınızı üst üste koyun.

basen-nasil-eritilir-sok-tavsiye-1

Kalçanızı sıkarak üstteki bacağınızı kaldırıp indirin. Bu pozisyonları değiştirerek tekrar edin. İki bacağınızı birden havaya kaldırıp indirme hareketine geçin. Bu hareketlerin dışında bol yürüyüş yapın. Merdiven çıkın, asansöre binmeyin, arabaya binmeyin ya da birkaç durak önce inin. Bisiklet sürün, hayvansal yağları tüketmeyin. Yoga yapın ve koşun. Gün içinde hareket etmeye özen gösterin. Hazır yiyeceklerden uzak durun. İp atlayın ve bol su için. İyi beslenin ve spor yapın.

basen-nasil-eritilir-sok-tavsiyeler

Basen Nasıl Eritilir Şok Tavsiye Resimleri

basen-nasil-eritilir-sok-tavsiyelerbasen-nasil-eritilir-sok-tavsiyeler-1basen-nasil-eritilir-1basen-nasil-eritilirbasen-nasil-eritilirbasen-eritme-1basen-eritmebasen-eritme

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb