Barcelino Saç Bakım Yağı | Hanımların Dünyası

loading...

Barcelino Saç Bakım Yağı

Barcelino Saç Bakım Yağı

Barcelino Saç Bakım Yağı

Barcelino saç bakım yağı ile saçlarınızı uzatabilir ve hatta saç dökülmelerinizin önüne geçebilirsiniz. Kadınlar saçlarını istedikleri şekle sokmak için binbir türlü işlem uygularlar. Bu işlemleri uygularken aşırı ve kimyasala maruz kalan saçlar zamanla yıpranır ve dökülmeler başlar. Bu kadarla kalmaz tabi. Bu zaman zarfı içerisinde yıpranan saç derisi saçların tekrar çıkıp uzamasına engel olur. Ayrıca saç pigmentlerinde meydana gelen kayıplar nedeni ile saçlarda beyazlama meydana gelir. Erken yaşta beyazlayan saçlar daha fazla boyanma ihtiyacı doğurur. Daha fazla boya daha fazla kimyasal anlamına gelir. Kimyasallara alışan saçlar tıpkı sigaraya alışan bir vücut gibi kimyasal ihtiyacı hissettiği zaman sinyal verir. Örneğin saç derisinde meydana gelen aşırı kaşıntı kimyasal ihtiyacından kaynaklanır. Barcelino Saç Bakım Yağı Ne İşe Yarar? Barcelino saç bakım yağı yukarıda sayılan sıkıntıların tümünün giderilmesine yardımcı olur. Öncelikle onarılması gereken bir saç deriniz var. Vücudunuzdaki vitamin eksikliklerini de buna eklersek saç derinizin onarılması biraz güç. Bu nedenle hem içeriden hem de dışarıdan desteklemek gerekiyor.

Bir doktor yardımı ile ihtiyacınız olan vitaminleri tespit edip bu ihtiyacı giderebilirsiniz. Fakat bitkisel yağları tek başına kullanarak saç derinizi kurtaramazsınız. İşte bu noktada Barcelino yardımınıza koşuyor. İçerisinde tam olarak 13 çeşit yağ bulunan karışım uygulandıktan sonra saçlarda yumuşama ve hacim meydana geliyor. Daha sonrasında saç dersinin doğal yağ dengesi desteklenerek saç dipleriniz onarılmaya başlıyor. Saçlarınız güçlenip kırık uçlar onarılıyor. Bunlara ek olarak saçlarınız daha kısa sürede uzuyor. Her tip saça uygun olarak üretilmiş olan terapi karışımı havuz ve denizden yıpranmış, ince telli saçlar için de son derece uygun bir çözüm aracı. Barcelino Saç Bakım Yağını Nasıl Kullanmalıyız? Barcelino saç bakım yağını kullanmak için öncelikle saçlarınızın nemli olması gerekiyor. Örneğin banyodan yeni çıktığınızda saçlarınızı havlu ile biraz kurulayıp suyunu aldırmanız yeterli. Bakım yağını saç diplerinize sıkın ve başınızı geriye doğru atarak yarım saat olmak üzere parmak uçlarınız ile friksiyon uygulayın. Bunu yaptığınızda yağın etkisi ile varsa baş ağrınız da yok olacaktır. Yağı saçınızda bir saat bekletmeniz yeterli. Fakat isterseniz akşama kadar da durdurabilirsiniz. Bakım yağı başınızda kaldıkça etkisi artacaktır. Ürünün etkisini hızlandırmak için saç diplerine iyice yedirmenizde fayda var.

Barcelino’ yu sürekli olarak kullandığınız boyanızın içine bir kapak kadar karıştırdığınız zaman saçlarınıza parlaklık ve canlılık verir. Ürünün haftada en az üç kere uygulamanız gerekiyor. Eğer bu kadar vakit bulamıyorsanız kullandığınız zaman saçınızda bir saatten fazla bekletin. Ürün saçlarda böceklenme veya kepeklenme yapmıyor. Bizzat kullananlar çok faydasını gördüklerini söylüyorlar. Barcelino İçindeki Yağların Yan Etkisi Var mı? Ürün içerisinde kullanılan yağların yan etkisi yok. Hepsi bir araya gelince etkisi artan vitamin deposu denebilir. İçeriğinde A, B, D ve E vitaminleri çoğunlukta. Ayrıca erken beyazlayan saçları saç boyasına katılıp kullanıldığında onarma etkisi de var. İçeriğindeki çam terebentin yağı, badem yağı, hint yağı gibi yağlar ve diğer yağ çeşitleri herkesçe bilinen ve kullanılan, dermatologlar tarafından incelenerek zararın ve yan etkisinin olmadığı kanıtlanmış yağlardır. Türk insanı olarak aldığımız bir şeyi düzenli kullanmama alışkanlıklarımız var.

Bunlara ilaçlar ve saç bakım ürünleri de dahil. Eğer ürünü düzenli olarak kullanmazsanız sadece saç kremi gibi etki ediyor. Fakat ürünü haftada üç kere düzenli olarak kullanıyorsanız faydasını mutlaka görürsünüz. Ürünü Saçımda Fazla Bekletirsem Ne Kadar Sıklıkla Kullanmalıyım? Ürünü saçınızda bir saatten fazla bekletiyorsanız haftada iki kere kullanmanız yeterli. Fakat kesinlikle haftada bire düşürmeyin. Özellikle saçlarınızda aşırı dökülmeler varsa bir dermatologtan fikir alarak kullanmayı sürdürebilirsiniz. Saç derinizdeki rahatsızlıkların neyden kaynaklandığını da öğrenmenizde fayda var. Örneğin sedef gibi rahatsızlıklar bu tür saç bakım ürünleri ile tedavi edilemez. Birçok bayanın saç dipleri gelin başı esnasında tel tokalardan zedelenip hastalanıyor. Bu tür sorunların çözümü de maalesef doktorda oluyor. Bu nedenle Barcelino saç bakım ürününün sadece saç derisinin güneşten, kimyasallardan veya şampuandan zarar görmüş yanlarını onardığını, hastalıklara bağlı olmayan saç dökülmelerinin önüne geçtiğini, saçları uzatmak için birebir olduğunu ve saç köklerini güçlendirdiğini unutmayın.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb