Bana Her Şey Yakışır 59. Hafta Yarışmacıları “Kendi Doğum Günü Partin” | Hanımların Dünyası

loading...

Bana Her Şey Yakışır 59. Hafta Yarışmacıları “Kendi Doğum Günü Partin”

Bana Her Şey Yakışır 59. Hafta Yarışmacıları “Kendi Doğum Günü Partin”

3 Saat içinde en şık kombini oluşturmak oldukça heyecanlı olmalı… Her hafta birbirinden güzel ve şık bana her şey yakışır yarışmacıları bu heyecanı doyasıya yaşamakta. Her hafta olduğu gibi bu haftanında konsepti farklı. Kendi doğum günü partin konsepti ile en şık kombini yapmaya hazırlanacak olan yarışmacıların bütçesi 800 TL.

Kendi Doğum Günü Partin konsepti ile yarışan yarışmacılar yarışmacılardan ilki DİLEK GÜNGÖR İkinci yarışmacı: GAMZE ALYAĞUT Çarşamba günü yarışacak olan yarışmacı: EDA OKUR Perşembe günü yarışacak olan yarışmacı: SEDA NUR KESKİN Cuma günü yarışacak olan son yarışmacı: İPEK ERKOL BALKAN Acaba haftanın en şık kadını 5 kadın arasında kim olacak?

Dilek Güngör 14 Ocak 2013

Dilek Güngör

Gamze Alyağtu 15 Ocak 2013

Eda Okur 16 Ocak 2013

Seda Nur Keskin 17 Ocak 2013

İpek Erkol Balkan 18 Ocak 2013

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

handan yıldız diyor ki; 18 Ocak 2013 - 14:05

bana herşey yakışırı çok büyük bi keyifle izliyorum edanın kendine olan öz güveni harkulada bana göre duruşu ve kıyafeti ile bu haftanın birincisi eda olmalıydı duruşu ve kombini çok güzeldi eda olmasa bile gamze olmalıydı ikisinden biri haketmişti……

CEVAPLA
HALDUN OKDEMİR diyor ki; 17 Ocak 2013 - 17:16

başarılar diliyorum bence güzel ve akıcı bir proğramdı özellikle EDA OKUR hanımın kendisine güveni öz güveni ve ekrandaki rahat halleri hoşuma gitti sanırım başarıda tavan yapar tebrikler katılımcı arkadaşlara başarılar.

CEVAPLA
HALDUN OKDEMİR diyor ki; 17 Ocak 2013 - 17:15

başarılar diliyorum bence güzel ve akıcı bir proğramdı özellikle kendisine güveni öz güveni ve ekrandaki rahat halleri hoşuma gitti sanırım başarıda tavan yapar tebrikler katılımcı arkadaşlara başarılar.

CEVAPLA
1

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb