Balayında Gidilebilecek En Güzel Yeler | Hanımların Dünyası

loading...

Balayında Gidilebilecek En Güzel Yeler

Balayında Gidilebilecek En Güzel Yeler

Balayında Gidilebilecek En Güzel Yeler

Balayında gidilebilecek en güzel yerlerin hepsini sizlere söyleyeceğiz. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Daha çok çiftler yurt dışını tercih etmektedir. Ama ülkemizde de görebileceğiniz yerler mevcuttur. İlk olarak balayında gidebileceğiniz en güzel yerlerden biri Asostur. Asos gerçekten de sakin ve en ideal yerlerden de biri olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca Asosta gece hayatı bulunmamaktadır. Kafa dinlemek ve sessiz ortam arayanlar için en güzel yer Asostur. Asos çiftler için çok harika durum ve güneşin olduğu da bir yerdir. Balayınızı Asosta yaparsanız inanın ki hiç pişman olmayacaksınız. Balayında gidebileceğiniz bir başka güzel yerlerden biri de Muğlanın Fethiye ilçesinde olan Göcektir. Göcek tam bir doğa ile iç içe olacaksınız. Doğayı ve temiz havayı seven çiftler için çok uygundur. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Göcek ormanlık bir alan ve aynı zamanda etrafı da yemyeşildir. Ormanlık alanı turistlerde bulunmaktadır. Ayrıca masmavi bir deniz vardır. Bunu sakın unutmayınız. Göcek de denizin rengi masmavi ve denizin tadını burada daha iyi çıkaracaksınız. Hem de sabahları doğa yürüyüşleri bile yapabileceksiniz. Göcek gerçekten de romantik bir alan olmaktadır. Balayı için romantik bir alan arıyorsanız Göcek ilçesini tercih ediniz.

Balayında gidilebilecek en güzel yerlerden bir diğeri de Abanttır. Abant oğa ile iç içedir. Abant çok şık bir yer olmaktadır. Abantın harika bir güzellikleri var ve çok da romantik bir yerdir. Kapadokya da balayı geçirilebilecek muhteşem bir yerdir. Nevşehir ve Aksaray da harika bir balayı geçirebilirsiniz. Çünkü Kapadokya da güzellikleri çok fazla bulunmaktadır. Kapadokyanın taşları, otelleri ve gemi turuyla gezmek bambaşka bir eğlencesi vardır. Yani Kapadokya da balayı için çiftlere muhteşemm bir güzelliğe sahiptir. Çeşmede balayı için çok tercih edilen yerlerden bir tanesidir. Çünkü Çeşme çok fazla turistleri bulunduğu yerlerdendir. Hatta ülkenin diğer ucundan da balayı yapmak için gelen turistlerde bulunmaktadır. Çeşmede hem denizde eğlenecek hem de deniz turu da yapabileceksiniz. Çeşme de çok lüks ve rahat otellerde bulunmaktadır. Çeşmede aradığınız uygun fiyata da pansiyonlar bulabilirsiniz. Çeşmede akşamları renkli gece hayatı da vardır. Doyasıya eğlenmek ve eğlenceye doyamayan çiftler için Çeşmeyi tavsiye etmekteyiz.

Olimpos romantik yerlerden ve Balayında Gidilebilecek En Güzel Yeler  bir tanesidir. Romantik ve sessiz bir yer arıyorsanız Antalyanın güneyindeki Olimpos tavsiye etmekteyiz. Ağva denilen bir yer ise denizin altın rengindeki İstanbulun Kuzeyinde olan bir yerdir. Ağva da çok şirin bir balayı geçirebileceksiniz. Bodrum da ise yine doğanın bulunduğu yerlerden bir tanesidir. Bodrum muhteşem doğasıyla çok ilgi çekici olmaktadır. Bodrum da unutulmayacak kadar güzel bir balayı geçirebilirsiniz. Uzun göl de çok sık ormanlık alanların bulunduğu bir yerdir. Sevgilinizle birlikte doğayla baş, başa harika bir balayı geçirebilirsiniz. Uzun göl de doğa bol olduğundan dolayı doğanın da tam anlamıyla tadını çıkaracaksınız. Balayınız eğer kışa denk geliyorsa o zaman Uludağ da renkli bir balayı tatili yapabilirsiniz. Uludağ da hem romantik hem de eğlenceli bir balayı tatili geçirebilirsiniz. Uludağ da ormanlık alanlar ile çevrili olduğundan dolayı çiftler için muhteşem bir balayı tatili olacaktır. Balayınız kışa geldiği için üzülmeyin. Uludağ da hem romantik hem de eğlenceye doyamayacağınız anlar yaşayacaksınız.

Balayında gidebilecek en güzel yerleri  merak ediyorsanız sitemize girip bu konuda araştırma yapabilirsiniz. Sayfamızda resimleri ile birlikte balayında gidebileceğiniz yerleri inceleyebilirsiniz. Bu tanıştığınız yerlerden asla geri dönmek dahi istemeyeceksiniz. Ülkemizin dışında da harika balayı için güzel yerler mevcuttur. Bunlardan biri de Hint okyanusunda ki seyhşellerdir. Burası bir ada ve sahilini gördüğünüz zaman kendinizi kaybedeceksiniz. Yine doğayla iç içe ve kafanızı dinlediğiniz bir mekandır. Bir diğeri de Longkowjdir. Burası doğanın bozulmamış ve tam bir turkuvaz rengindeki bir cennet yeridir. Bu manzarayı keşfederseniz dünyanın en şanslı insanlardan bir tanesi olursunuz. Phuket ise çok ilgi çekici ve çok farklı bir manzaralardandır. Çok zevkli bir balayı geçireceksiniz. Burada aktiviteler çok fazla bulunmaktadır. Ağaçları bile çok ilgi çekicidir. Maldivler ise adeta bembeyaz kumlar içerisinde olacaktır. Maldivlerde balayı geçirirken adeta kendinizi içinde gibi hissedeceksiniz.

Balayında Gidilebilecek En Güzel Yeler Resimleri

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb