Bahçe Kat Daire Dekorasyonu ve Yorumları | Hanımların Dünyası

loading...

Bahçe Kat Daire Dekorasyonu ve Yorumları

Bahçe Kat Daire Dekorasyonu ve Yorumları

Bahçe kat daireler, ya keyif yapmak amacı ile tercih edilir ya da arakat dairelere oranla daha düşük fiyatta oldukları için. Bahçe kat dairelerin bahçeye çıkış kapısı varsa ve bahçe size özel ise mükemmel bir keyif ortamı oluşturabilirsiniz.

Bahçe Kat Daire Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

– Bahçe kat dairenin altına mutlaka sığınak, depo gibi bir bodrum kat olmalı. Kesinlikle buna dikkat etmelisiniz aksi durumda daireniz toprak ile direkt temas halindeyse rutubet ve küften kurtulamazsınız.

– Bahçe kat dairelerde hırsız girme olasılığı çok yüksek bu yüzden pencere ve kapılara çok sağlam montajlanmış demir parmaklık gerekiyor.

– Bahçe kat dairelere üst katlardan sigara izmariti, külü vb. gibi hoş olmayan pislikler boşaltılabilir buna dikkat etmelisiniz. Eğer bu tür durumla karşılaşırsanız tüm dairelere uyarı yazısı bırakın.

– Bahçe kat daire seçerken güneş görüp görmemesine dikkat edin. Eğer bahçe duvarı hemen evin yanındaysa Güneşi engelleyebilir. Güneşi az gören bahçe kat daire hem çok soğuk olur hemde rütubet, nem yapar.

– Ayrıca yoğun yağmur yağışı ve sel gibi doğal afetlerde bahçe katlarını su basma riski oldukça yüksektir.

– Ancak tabii ki yaşamda her şeyin bir riski vardır ve çiçekler, yeşillikler içinde yenilen yemeklerin, verilen davetlerin bahçe katlarında yaşayan insanlara verdiği manevi tatmin duygusunu da tercih edenler olacaktır.

Bahçe Kat Daire Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb