Bahçe Dekorasyonunda Hasır Modası | Hanımların Dünyası

loading...

Bahçe Dekorasyonunda Hasır Modası

Bahçe Dekorasyonunda Hasır Modası

Bahçe mobilyalarında bu yıl hasırlar moda oluyor. Hasırdan oluşan masa, sandalye ve koltuklar, evlerin bahçelerinde yerini buluyor. Bahçe keyfi ve akşam yemeği için oldukça kullanışlı olan mobilyalar, şıklığı ile de dikkat çekiyor. Ağaçlar ve çiçeklerin arasına konulmuş hasır masa ve sandalyeler, havuzun yanına konulmuş olan hasır koltuk takımları, bu yazın en moda dekorasyon ve eşyalarından oluyor.

Hasır Masa ve Sandalye Örnekleri

Kahve, akşam yemeği ve kahvaltı keyfinizin en güzel yanı olan bahçe masa ve sandalyeleri, bahçe şıklığınızı da en güzel biçimde oluşturan parçalardan. Kahve ve krem tonlarından oluşan masa ve sandalye takımları her bahçeye uygun biçimde tasarlanmıştır. Bütçenize, zevkinize ve bahçenize uygun masa ve sandalyeleri en keyifli anlarınızda kullanabilirsiniz. Bahçesi olmayan ev sahipleri için bu takımlar balkonlarda da kullanılabilir.

Hasır Bahçe Koltuk Takımı Örnekleri

Evin dekorasyonu kadar önemli olan bahçe dekorasyonunun en güzel parçalarını hasır koltuk takımları oluşturuyor. Sade renklerden oluşan koltuk takımlarını renkli minderler ve yastıklar ile tamamlayabilirsiniz. Böylelikle yazın sıcak gün ve gecelerinde zamanınızı bahçenizde geçirebilir ve misafirlerinizi burada ağırlayabilirsiniz.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb