Bacakları Daha Uzun Göstermek İçin Stil Önerileri

Author

Categories

Share

Bacakları Daha Uzun Göstermek İçin Stil Önerileri

 

bacaklari-daha-uzun-gostermek-icin-stil-onerileri

Bayanlar her zaman mükemmel, kusursuz ve güzel görünmek isterler. Fakat bazen vücudumuzda beğendiğimiz, güzelliğimize gölge düşüren kısımlar olabilir. Bacakların kısalığı da bunlardan birisi… Ancak stilistler çoğu kusuru gizlemek ve istediğiniz güzelliği elde edebilmeniz için bazı öneriler sunar. Birkaç hile ve doğru giyim seçenekleri ile bacaklarınızı uzun gösterebilirsiniz. O halde, bacakları uzun göstermek için stil önerilerine göz atmaya ne derseniz?

Yüksek bel pantolonlar: Bu sezon yüksek bel modası revaçta. Eteklerde, şortlarda ve pantolonlarda yüksek bel modasını sıkça göreceksiniz. Belki yüksek bel pantolonlar size klasik gelebilir ama bacaklarınızı uzun gösterme konusunda oldukça başarılıdırlar. Tercih edeceğiniz yüksek belli ve dar paçalı pantolonunuzu topuklu ayakkabı ile kombine ederek, bacaklarınızı uzun gösterebilirsiniz.

Ten rengine yakın ayakkabılar: Koyu renk ayakkabılar bacaklarınıza dikkat çeker. Ten renginize yakın veya çok hafif renkteki topuklu ayakkabılar, bacaklarınızın uzun gözükmesine yardımcı olur. Üstelik ten rengi ayakkabılar son yıllarda oldukça moda ve pek çok ünlünün tercihi arasında.

Uzun etekler: Yüksek belli uzun bir eteği, topuklu ayakkabı ile kombin ederek kolayca uzun görünen bacaklara sahip olabilirsiniz.

Açık bırakılan bilekler: Bilekleri açıkta gösteren dar paçalı pantolonlar tercih edebilirsiniz. Kısa paçalı pantolon altına bileğe kadar olan bot veya bilekten bağlamalı topuklu ayakkabı kullanabilirsiniz.

Geniş paçalı pantolonlar: Yüksek belli ve geniş paçalı pantolonların altına giyeceğiniz topuklu ayakkabılar görünmeyeceği için bacaklarınızı uzun gösteren hileniz de belli olmayacaktır.

Platform ayakkabılar: Düz ayakkabıların altına koyulan platformlar, size göze batmayacak bir uzunluk sağlamada oldukça etkilidir. Üstelik kullanımı rahat olan bu ayakkabıları günlük hayatta kolayca kullanabilirsiniz. Bu stillerin yanı sıra dik çizgili ürünler ile tek renk giyinmeyi tercih edebilirsiniz. Ayrıca koyu renk giysiler, ince kemerler, hafif sivri burunlu düz ayakkabılar, topuklu ayakkabılar ve maksi kıyafetler de bacaklarınızı uzun göstermede yardımcı olur.

Author

Share