Babassu Yağı Yıpranmış saçlara yeni çözüm | Hanımların Dünyası

loading...

Babassu Yağı Yıpranmış saçlara yeni çözüm

Babassu Yağı Yıpranmış saçlara yeni çözüm

Babassu yağı ile yıpranmış saçlarımızda ki parlaklığı geri kazandırıyor. Bu doğal yağ içinde ki doğal özleri ile saçların temel yapı taşına ulaşıyor.

Babassu yağı kozmetik ve sağlık Dünyamıza yeni giren bir isim gibi görünüyor ancak Babassu yağı Güney Amerika Amazon ormanlarından bir çok sağlık tedavisi için kullanılıyor. Ülkemize yeni giriş yapan Babassu yağı özellikle yıpranmış saçlarda etkili olduğu gözlemleniyor. Bayanların saçları ile büyük dertleri vardır. Görünüm için oldukça önemli olan saçlarımızı şekillendirmek için oldukça fazla yıpratırız. Bunlar günümüz teknolojisi ile hayatımıza giren saç düzleştirici, maşa ve fön makineleri en başta olanlardır. Gün içinde saçımızın farklı ve modern görünmesi için saç şekillendiriciler ile şekilden şekle sokup aynı zamanda da kimyasal sabitleyiciler ile saçlarımızı fazlası ile yıpratırız. Babassu yağı içinde ki tamamen doğal ve bitkisel özler ile yıpranmış saçlarımızın ana pigmentlerine ulaşarak yeniden bir yapılandırma sağlar ve ipeksi parlaklığını geri kazandırır.

Babassu Yağı Babassu Oil

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Aylin diyor ki; 7 Ekim 2013 - 18:10

Geçen bir eczanede şampuan aldım Green mama BİO Provence organik içresinde Babassu oil aktif madde olarak kullanılmış, ama ürün içerik olarak o kadar çok bitki özleri ve esans yağları vardı ki, ürünü aldım ve çoook hoşuma gitti.

CEVAPLA

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb