Ayran Detoksu Bilinmeyenleri | Hanımların Dünyası

loading...

Ayran Detoksu Bilinmeyenleri

Ayran Detoksu Bilinmeyenleri

Ayran Detoksu Bilinmeyenleri

ayran-detoksu-bilinmeyenler

Ayran detoksu sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyenlerin uygulayabileceği bir diyet çeşididir. Son zamanlarda popüler olmuş, uzmanların sağlıklı zayıflamak isteyenlere önerdiği diyet listesidir. Sağlıklı ve hızlı bir şekilde kilo vermek isteyen kişilerin uyguladığı bu diyetin ana maddesi ayrandır. 2 günde 2 kilo vermenizi sağlayacak bu detoks oldukça revaçta olan bir listedir. Ayran detoksun en belirgin özelliği vücudun direk olarak yağdan yakması su kaybı yaşatmamasıdır. Bunun içindir ki gerçek kilo kaybı yaşatmaktadır. Bu diyet sayesinde açlık hissi uyanmamakta aksine 2 saatte bir yemek yenebilmektedir. Gayet sağlıklı ve hızlı bir şekilde kilo vermeye yarayan ayran detoksu bilinmeyenleri kilo kayıplarında oldukça etkili bir diyet listesi sunmaktadır.

ayran-detoksu-bilinmeyen

Diyet listesi şu şekilde hazırlanmaktadır. 2 litre kadar yağsız yoğurttan yapılmaktadır. 2 adet taze salatalık, 8 kaşık buğday haşlanarak konulması gerekmektedir.4 kaşık haşlanmış nohut, 2 adet orta boydaki salatalıklar rendeleyerek, nane serpilmesi sonucunda elde edilen bir karışımdır. Bu karışım tek gün için geçerlidir. 2 gün tekrar taze şekilde hazırlanacak. Pürün içerisine kesinlikle yağ ve tuz eklenmeyecektir. Kahvaltı bir dilim esmer ekmek ile az yağlı peynir, domates, salatalık ve 1 haşlama yumurta ile yapılmalıdır. Saat 10’dan itibaren 2 saat aralıklarla akşam 8’de son öğün olacak şekilde küçük kâseler halinde tüketilmesi gerekmektedir. Gün boyunca bol su tüketimi önerilmektedir. Yeşil çay içilebilmektedir.

ayran-detoksu-bilinmeyen

Ayran Detoksu bilinmeyenleri İçin Öneriler Şok diyet olma özelliği gösterdiğinden 2 günden fazla yapılmaması ayda sadece 1 kez yapılması önerilmektedir. Sabah 9 ve 10 arası kahvaltı önerilmektedir. 1 haşlanmış yumurta, 1 dilim ekmek, domates, salatalık, beyaz peynirden oluşan kahvaltıyı yapan birey daha sonra hazırladığı karşımı 2 saat aralıklarla tüketmesi önerilir. Deneyen kişilerin oldukça memnun kaldığı bu diyet zayıflamak için uygun bir menüden oluşmaktadır. Vücut için oldukça sağlıklı ve doyurucu bir detoks etkisine sahiptir. Vücut yapısına göre haftada ortalama 5 kiloya kadar zayıflamak mümkün olabilmektedir. Kilo vermeye çalışırken mutlak suretle şeker ve yağdan uzak kalmanız tavsiye edilmektedir.

ayran-detoksu

Kilo aldırıcı besinler kesinlikle tüketilmemelidir. Çok az miktarda bile olsa yağ, şeker, tuz tüketimi diyeti başarısız kılmaktan öteye geçmez. Haftada 5 kiloya kadar kilo düşümü gözlenebilmektedir. Kilo vermek isteyenler için etkili sonuçlar içeren bu diyet tamamen doğal bir yöntemdir. Zayıflama yöntemidir. Haftada en fazla 2 gün yapılmalı ayda bir tekrarlanma özelliğine sahiptir. Şok diyet olduğu için zararları gözlenebilir. Kilosu 75’in üzerinde olanlar için önerilmektedir. Ayran kürüne biraz tat katmak için reyhan veya nane kullanılabilir. Diyet esnasında normal siyah çay, yeşil çay, sarımsak çayı ve su içilmesinde kesinlikle bir sakınca yoktur. Üstüne üstlük bolca su tüketilmesi önerilmektedir.

ayran-detoksu

Bitki çaylarını şekersiz içmek daha faydalı bir durumdur. Şekerli içecekler diyet esnasında değil diğer zamanlarda da ortadan kalkmalıdır. Kilo almanın en büyük düşmanı olarak uzmanlar tarafından gösterilmektedir. Ayran detoksu bilinmeyenleri,her gün taze yapılmalı, taze yapılan pürler ile devam edilebilmelidir. Yapıldığı günlerde su ve şekersiz bitki çayları dışında başka bir şey yenmesi önerilmemektedir. Diyet başarısızlıkla sonuçlanabilme özelliği gösterebilmektedir.

ayran-detoksu-nedir

Ayran Detoksu Bilinmeyenleri Resimleri

 

ayran-detoksu-nedirayran-detoksu-nasil-yapilirayran-detoksu-nasil-yapilirayran-detoksu-hakkinda-bilinmeyenlerayran-detoksu-hakkinda-bilinmeyenlerayran-detoksu-bilinmeyenleriayran-detoksu-bilinmeyenleriayran-detoksu-bilinmeyenler

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb