Atasay Geleneksel Altın ve Pırlanta Çadırı | Hanımların Dünyası

loading...

Atasay Geleneksel Altın ve Pırlanta Çadırı

Atasay Geleneksel Altın ve Pırlanta Çadırı

ATASAY ALTIN ÇADIR 6 ARALIK PERŞEMBE GÜNÜ BAŞLIYOR

Geri sayım başladı! Herkesin merakla beklediği “Atasay Geleneksel Altın Çadır Günleri”ne sayılı günler kaldı. Mücevher sektörünün öncü markası Atasay’ın 6-9 Aralık 2012 tarihleri arasında 3.’sünü düzenleyeceği “Atasay Geleneksel Altın Çadır Günleri” ile her kadın hayal ettiği takıya sahip olacak.

Türk mücevher sektörünün öncü markası Atasay’ın bu yıl 3.’sünü gerçekleştireceği “Geleneksel Altın Çadır Günleri”, kapılarını açmaya hazırlanıyor. Tasarımları kadar imza attığı “ilk”lerle de sektörün öncü markası olan Atasay’ın “Geleneksel Altın Çadır Günleri”nde yine binlerce geçmiş sezon ve ihraç fazlası ürün, maliyetine hatta bazı ürünler zararına fiyatlarla satışa sunulacak.

6-9 Aralık 2012 tarihleri arasında, Atasay’ın Yenibosna’daki Fabrikası’nın bahçesinde düzenlenecek olan “Atasay Geleneksel Altın Çadır Günleri”nde, herkes hayal ettiği ürünlere çok uygun fiyatlarla sahip olacak. Pek çok ürünün maliyetine hatta şok fiyatlarla satılacağı “Atasay Geleneksel Altın Çadır Günleri”nde, altın, pırlanta, gümüş ve çelik tutkunlarına hayallerindeki takıları uygun fiyatla satın alabilmeleri için eşsiz ve kaçırılmayacak bir fırsat sunulacak.

Sayısız seçenek ve tarzı aynı çatı altında toplayan Atasay’ın, buluşturacağı “Atasay Geleneksel Altın Çadır Günleri”, saat 08:30-22:00 saatleri arasında açık olacak. Fiyat açısından uygun hediye arayanlar için de kaçırılmaması gereken bir fırsat yaratan “Atasay Geleneksel Altın Çadır Günleri” kapsamında satılacak ürün yelpazesinde; yüzük, kolye, küpe, broş, bilezik, bileklik, set, mini set olmak üzere çok sayıda ürün seçeneği yer alıyor.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

çiğdem diyor ki; 9 Aralık 2012 - 01:58

22 ayar bileziklerde düşük fiyatlımı

CEVAPLA
ali aksu diyor ki; 8 Aralık 2012 - 20:28

bende bilmiyorum

CEVAPLA
sebahat başar diyor ki; 6 Aralık 2012 - 20:52

nerede bu çadır acaba

CEVAPLA
1

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb