Aslıhan Gürbüz, Zeytin Tepesi Dizisi | Hanımların Dünyası

loading...

Aslıhan Gürbüz, Zeytin Tepesi Dizisi

Aslıhan Gürbüz, Zeytin Tepesi Dizisi

Rol aldığı dizilerde başarılı bir oyunculuk sergileyen Aslıhan Gürbüz, KanalD’de yayınlanacak yeni dizi Zeytin Tepesi ile ekran karşısına geçmeye hazırlanıyor. Son zamanlarda Aslıhan Gürbüz ismi A.Ş.K dizisi ile gündeme gelmişti. A.Ş.K dizisinin Azra rolü aslında Aslıhan Gürbüz’e verilmiş ancak yapımcı son zamanda Aslıhan Gürbüz ile sözleşmeler ve ön ödeme yapıldığı halde rolü Hazal Kaya‘ya devretmiş. Ve bu tek taraflı sözleşme feshi ile Aslıhan Gürbüz’e tazminat ödemesi de yapılmış. Yapımcılar bu değişikliği Hazal Kaya’nın diziye daha iyi reyting katacağını düşündüğün den yapmış olsalar’da dizi maalesef reytinglerde çok kötü bir sonuç elde ederek 13. bölüm final yaptı.

Zeytin Tepesi Dizisi Konusu

Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.
Deniz kokan esintilerle ve güneş ışıklarıyla yıkanmış bu kasabada olduğu gibi…

Öykü, zeytinin bol olduğu zengin bir sahil kasabasında geçer. Kasabadaki sırlar öykünün temel motivasyonunu oluştururken, karakterler bu sırların zaman zaman efendisi, zaman  zaman kurbanı olarak, keskin çatışmaların odağında karşımıza çıkarlar.

İlerleyen zamanlarda sırlar belirli dozlarda açığa kavuşturulsa da, kurulan yeni tuzaklarla, kahramanlar sırların karanlığına çekilmeye devam edecektir.

Dizi boyunca, para,  iktidar ve ölümcül hırsları için, akla gelen her türlü kötülüğü yapmaya bir an dahi tereddüt etmeyen, elleri kanlı erkeklerin hükmettiği bir dünyaya, bir genç kız meydan okuyacak, ailesindeki diğer kadınlarla birlikte uğradığı haksızlıklara karşı büyük bir mücadele verecektir.

8 yıl önce kasabanın karanlık sırlarına gömülen annesini araması ve karşılaştığı karanlık  engeller, zeytinliklerinin banka ipoteğinden kurtarılması için borç arama mücadelesi, bir gece yarısı kundaklanan zeytinliklerini söndürmek için verdiği ölümcül mücadele, Tarık’ın erkek kardeşinin tecavüz girişimi ve daha birçok zorlu saldırının hiç biri Deniz Gökçener’i korkutmayacak ve yıldırmayacaktır.

Zeytin Tepesi, bizi bazen sırların gizemine kapılıp bir dedektifin peşine, bazen sırların ayırdığı tutkulu aşkların öfkeli çatışmasının ortasına, bazen de sırların yarattığı rastlantıların rüzgarının önüne katar savurur.
Aynı karakterlerine yaptığı  gibi…

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb