Burçlar Aslan Burcu Özellikleri

Aslan Burcu Özellikleri

-

- Advertisment -

Gurubunuz : Ateş

Uğurlu gününüz : Pazar

Uğurlu sayınız : 1 ve 4

Uğurlu taşınız : Sarı zafir, sarı pırlanta

Uğurlu renkleriniz : Koyu sarı, altın, turuncu

Uğurlu çiçekleriniz : Kırmızı gül, sarı krizantem, orkide

Uğurlu kokularınız : Misk, portakal çiçeği, gül

Uğurlu müzik : Neşeli parçalar

En belirgin özelliğiniz : Cömertlik

En büyük emeliniz : Zirveye çıkmak

En büyük hatanız : Övünmek

En büyük arzunuz : Sahip olmak

Burcun karakteristik özellikleri

Aslan kraldır önderdir. Başkalarının yaşantılarını da onlar adına düzenlemek isterler. Her şeye karışırlar kibirlidirler. Bu nedenle onları tanımlayan sözcük ‘yönetirim’ dir. Yaşam sahnesinde her zaman parlayarak odak noktası olmak isterler. Organizasyon güçleri çok fazladır. İsteklerini başkalarına kabul ettirmek onlar için yaşamlarının ‘olmazsa olmaz’ şartıdır. İyi zamanlarında etkileyici güler yüzlü başkalarına yardım etmeyi seven ve bunu kendine görev sayan aslanlar sevimli ve iyimser kişilerdir. Ona karşı hatalı davransanız bile size olgun bir şekilde tepki verir ama sabrı taştıktan sonra dürüst ve mert gerektiğinde sert bir şekilde tavır gösterir. Zor günlerinde şansları onlara her zaman yardım eder. Yönetici gezegenleri Güneş onları en karanlık günlerinde aydınlığa çıkarır. Eğitimsiz ve gelişmemiş aslan tipleri çekilmez olurlar. Her konuda sahip olduklarından daha fazlası varmış gibi davranırlar.

Aslan-aslan: Hem kadın, hem erkek burç ateş grubudur ve aynı burçtan kadın ve erkeğin birçok ortak noktaları olabilir. Her ikisi de hareketli, neşeli, girişken ve romantiktir. Hayatın güzelliklerine, gösterişe ve lükse oldukça düşkündür. Aynı zamanda da gururludur.

Aslan-koç: Aslan hareketli, neşeli, girişken ve romantiktir. Hayatın güzelliklerine, gösterişe ve lükse oldukça düşkündür. Aynı zamanda da gururludur. Koç ise zeki, girişken, neşeli ve biraz da ayran gönüllüdür. Her ikisi de hayatı dolu dolu yaşamayı sever ve özgürlüğüne düşkündür.

Aslan-boğa: Aslan hareketli, neşeli, girişken ve romantiktir. Hayatın güzelliklerine, gösterişe ve lükse oldukça düşkündür. Aynı zamanda da gururludur. Boğa aynı şekilde hassas ve duygusaldır; fakat duygularını kolay kolay belli etmez.

Aslan-ikizler:Aslan hareketli, neşeli, girişken ve romantiktir. Hayatın güzelliklerine, gösterişe ve lükse oldukça düşkündür. Aynı zamanda da gururludur. İkizler ise zeki, konuşkan, girişken, hareketli ve neşelidir. Espritüel davranışlarıyla aslanı fazlasıyla etkiler.

Aslan-yengeç: Aslan hareketli, neşeli, girişken ve romantiktir. Hayatın güzelliklerine, gösterişe ve lükse oldukça düşkündür. Aynı zamanda da gururludur. Yengeç ise akıllı, duygusal, romantik ve sağduyuludur.

Aslan-başak: Aslan hareketli, neşeli, girişken ve romantiktir. Hayatın güzelliklerine, gösterişe ve lükse oldukça düşkündür. Aynı zamanda da gururludur. Başak ise akıllı, sevecen, iyi niyetli, güvenilir ve detaycıdır.

Aslan-terazi: Aslan hareketli, neşeli, girişken ve romantiktir. Hayatın güzelliklerine, gösterişe ve lükse oldukça düşkündür. Aynı zamanda da gururludur. Terazi ise zarif, duygusal, sevecen ve romantiktir. Aslan kişiliği ve cazibesiyle terazi burcunu fazlasıyla etkisi altına alır.

Aslan-akrep: Aslan, akrepin bu cazibesinden fazlasıyla etkilenecektir. Aynı şekilde akrep de aslanın renkli kişiliği ve cazibesine karşı koyamayacaktır. Akrep ikili ilişkilerinde aşırı derecede kıskanç olabilmektedir.

Aslan-yay: Aslan hareketli, neşeli, girişken ve romantiktir. Hayatın güzelliklerine, gösterişe ve lükse oldukça düşkündür. Aynı zamanda da gururludur. Yay ise güvenilir, neşeli, zeki ve dışa dönüktür.

Aslan-oğlak: Aslan’ın dışa dönük ve yerinde duramayan yapısına ayak uydurmakta güçlük çekecektir. Oğlak ise aslanın arzu ve isteklerine cevap verebilmek için kadın tarafından desteklenmek ister.

Aslan-kova: Her ikisi de zeki, dışa dönük, hareketli, samimi ve neşeli insanlardır. Beraberken gayet kaliteli ve keyifli vakit geçirirler. Çevrelerinde birçok insan olacaktır. Dostları tarafından çok sevilirler ve toplum içinde aranılan kişilerdir.

Aslan-balık: Her iki tip de birbirlerinin duygusal değişimlerini kolaylıkla anlayacak ve birbirlerine uyum göstereceklerdir. Yalnız balık burcunun hayalperest bir yanı da vardır. Bu konuda aslanın erkeği yönlendirmesi gerekir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest news

Cardi B Deletes Instagram After Social Media Backlash Over Her Historic Grammys Win

What was expected of her was the same thing that was expected of Lara Stone: to take a beautiful...

Offset Shares a Video of Cardi B Giving Birth to Baby Kulture

What was expected of her was the same thing that was expected of Lara Stone: to take a beautiful...

Jennifer Aniston’s Ex Justin Theroux Wishes Her Happy Birthday on Instagram

What was expected of her was the same thing that was expected of Lara Stone: to take a beautiful...

Lady Gaga and Cardi B Meet at the Grammys

What was expected of her was the same thing that was expected of Lara Stone: to take a beautiful...
- Advertisement -

Vampire Step-Dad – Invitation

What was expected of her was the same thing that was expected of Lara Stone: to take a beautiful...

Awkoder – Lovely Eyes

What was expected of her was the same thing that was expected of Lara Stone: to take a beautiful...

Must read

- Advertisement -

You might also likeRELATED
Recommended to you