Asimetrik Etek Modası | Hanımların Dünyası

loading...

Asimetrik Etek Modası

Asimetrik Etek Modası

Asimetrik Etek Modası

Bazı durumda mikro trendlerin daha çok öne çıkabildiği önemli bir gerçek.  Bu yıl ise karşımıza çıkan mikro trendlerden ve oldukça beğenilen modellerden biri de mikro etekler. Bir tarafı uzun bir tarafı da kısa olarak tasarlanan asimetrik etekler, zaman zaman da anvelop etek şeklinde karşımıza çıkabiliyor. Bununla birlikte daha çok kış sezonunda görmeye alıştığımız en yaygın etek modellerinden biri olan asimetrik etekler, bu yıl ilkbahar mevsiminin de vazgeçilmez parçaları arasında yerlerini alacaklar diyebiliriz. Ancak ilkbahar mevsiminde göreceğimiz simetrik eteklerin boylarının kış mevsimi için tasarlananlardan daha uzun olacaklarını ve bu şekilde daha salaş bir görünüme sahip olacağını da söylemek gerek.

Desenli Asimetrik Etek Modeli

Desenli Asimetrik Etek Modeli

Birbirinden şık ve modern çizgilerde tasarlanan asimetrik etekler ve bu eteklerle oluşturulan kombinler, özellikle iş yaşamında kadınların en sevdiği parçalardan biri olmuş durumda. Bunun yanı sıra, daha çok siyah ve saks mavisi renkler kullanılarak tasarlanan asimetrik etekler, hem sokak modasında hem de iş yaşamında oldukça asil bir duruşa sahip.

Trend Desenli Asimetrik Etek Kombini

Trend Desenli Asimetrik Etek Kombini

Moda dünyasında asimetrik etekleri üzerinde en güzel taşıyan isim ise Christine Centerena. Christine Centerena’ nın özellikle de topuklu ve sivri burun botlarla birlikte kullandığı asimetrik eteklerin duruşu da oldukça şık. Bunun yanı sıra, diz altı tasarlanan ve uzun salaş gömleklerle birlikte oldukça hoş bir kombin oluşturan asimetrik eteklerin tesettür giyim modasında da yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanacağını söyleyebiliriz.

Asimetrik Etek Modası Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb