Asetrin Balık Gourmet Restaurant Maltepe İstanbul | Hanımların Dünyası

loading...

Asetrin Balık Gourmet Restaurant Maltepe İstanbul

Asetrin Balık Gourmet Restaurant Maltepe İstanbul

İstanbul’un gittikçe büyüyen yaşam merkezi olan Küçükyalı Sahil her geçen gün dahada popülaritesi artan bir yerleşim yeri olmuş durumda.Birbirinden zengin ve farklı konseptlere ait restaurantlara sahip olan bu yaşam merkezinin şimdi yepyeni ve farklı lezzetleri tadabileceğiniz bir balık restaurantı var.İşletmecisi Azerbaycan kökenli olup , deniz ürünlerinin farklı tatlarını , hiçbir yerde tadamayacağınız mezelerini , aynı zamanda Azerbaycanın yöresel tatlarını Azerbaycandan özel olarak getirdiği mutfak şefleriyle en iyi şekilde misafirlerine sunuyor ..

Asetrin Balığının en önemli özelliği içerisinde çok değerli ve ender bulunan bir havyarın bulunması.Aynı zamanda kısa zamanda herkesin beğenisini toplayan taze nar ile Marine edilmiş Asetrin balığı ve Asetrin tatlısı tadılması gereken farklı lezzetlerin arasında ilk sırayı alıyor.Deniz ürünlerini tercih etmeyen misafirlerimizide unutmuyoruz.Sizler için özel olarak hazırlanan tamamen doğal et ve tavuk seçeneklerimizi de sizlerin beğeni ve hizmetine sunuyoruz.

Asetrin Live kısmımızda Her Cuma Akşamı

Dünyaca ünlü Azerbeycanlı Balaban Üstadı Alihan Samedov&Balaban Orkestrası ile konser tadında dinleti gecelerine sizleri bekliyoruz.

Asetrin Live kısmımızda ise hem farklı lezzetlerimizin tadına varırken aynı zamanda haftanın yorgunluğunu ve stresini atabileceğiniz mükemmel bir eğlence sizleri bekliyor. Her Cumartesi Akşamı Yunanistan ‘ dan özel olarak gelen Buzuki Georgios Doulis eşliğindeki orkestra ile Yorgo sizlere unutulmayacak bir gece yaşatıyor. Greek müziğin Gerçek adresi Asetrin Live diyor hizmetimiz ve kalitemiz ile greek gecelerine imzamızı atıyoruz.
Asetrin balık gourmet balığa , lezzete , sohbete , sakinliğe ve güler yüze değer veren herkesi ağırlamak için heyecanla bekliyor…

Ayrıca Asetrin Restaurantı Düğün Davet Organizasyon, Şirket Yemekleri, Mezuniyet Törenleri, Müzik-Eğlence organizasyonları içinde tercih edebilirsiniz.

Yetkili Kişi: Emel Divan

İletişim: 02164179242

Adres: Çınar Mah.Turgut Özal Bulvarı No:15 Küçükyalı-Maltepe-İstanbul

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb