Armine İndirimli Pardesü ve Kap Modelleri

Author

Categories

Share

Armine markası kış sezonu kıyafetlerinde büyük indirime giderek kapalı bayanlara kaliteli kıyafetlerini ucuza satışa çıkarmıştır. Özellikle indirim bekleyen bayanlarımız için Armine pardesü ve kap modellerine mutlaka bakmasını öneririz.

Armine indirimli pardesü ve kap modelleri fiyatları oldukça uygundur. En düşük Armine pardesü modeli 139 TL’dir. Kap modelleri ise 129 TL olup hepsi oldukça uygun fiyattadır.

Armine pardesü modelleri olarak lacivert, siyah, krem, vizon, kahverengi renkleri bulunmaktadır. Pardesüler yaka kısımlarına ve pardesünün ön kısımlarına farklı detaylar verilmiştir. Pardesülerde cep her modelde bulunmaktadır. Uzunlukları yaklaşık olarak ayak bileğine kadardır. Kısa bayanlarımız için biraz daha uzun olabilir. Bedenleri mağazalarında farklı faklı olup, internet mağazalarında tek bedendir.

Armine kap modelleri ise kemerli, düğmeli, fermuarlı gibi modelleri yer alıyor. Özellikle gençlerin daha çok tercih ettiği Armine kap modellerinde aynı ürünün farklı renkleri de yer alıyor.

Geniş ürün yelpazesi ile Armine markası tüm tesettürlü bayanları mağazalarına beklemektedir. Ayrıca kredi kartınız ile Armine indirimli pardeü ve kap modellerini satın alabilirsiniz.

Author

Share