Aralık Ayı Moda Kombinleri ve Sokak Tarzı

Author

Categories

Share

Aralık ayı genelde karışık hava koşullarının olduğu aylardan biridir. Genelde ülke olarak da farklı hava şartlarımız olmasından dolayı her bölgede de giyim şekillerimiz buna göre farklı olmaktadır. Genelde Ege Bölgesi, Akdeniz Bölgesi ve Marmara Bölgesi ılıman geçerken Doğu, Güneydoğu Bölgesi zorlu kış şartlarını yaşamaktadır. Bizlerde Aralık ayı moda kombinleri ve sokak tarzını sizlerle paylaşıp bu mevsimde nasıl bir tarzda kıyafetler kullanıp ve kombin yapmanız gerektiği konusunda sizlere katkıda bulunacağız.

Aralık Ayı moda kombinlerinde en önce dikkat etmeniz gereken sizi sıcak tutacak kıyafetler olmasıdır. Eğer ki spor tarzda bir giyim şekline daha sıcak bakıyorsanız en çok tercih edilen kıyafet spor yeleklerdir. Şişme ya da diğer spor yelekler bayanlarımız içinde çok kullanışlı olmaktadır. Kot pantolonlar ise tabi ki vazgeçilmez alt giyimlerdendir. Üst olarak ise sweatler, kapşonlu kazaklar, spor uzun kollu bluzları önerebiliriz.

Spor giyim tarzında ziyade daha cool ve klasik tarz yakın giyinmeyi seviyorsanız Aralık ayı kombini olarak sizlere kazak, kumaş pantolon, kalem etek, çizme, kalın flarlar, kemerler, bluzlar, kışlık elbiseleri öneriyoruz. Kombin yaparken birden fazla renk yerine daha az ama uyumlu renkler kullanın deriz. Örneğin, kahverengi-sarı, fuşya-lacivert, kahverengi-koyu yeşil gibi.

Author

Share